OC firmy / działalności gospodarczej Piaseczno

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każdy, kto prowadzi przedsiębiorstwo, powinien mieć zapewniony dostęp do szczegółowych informacji na temat ubezpieczeń OC firmy/działalności gospodarczej. W Piasecznie swoje usługi w tym zakresie proponuje fullpolisa.pl. Tego typu umowy stanowią ważny element zarządzania ryzykiem, podobnie jak np. wdrażanie starannie opracowanych procedur dla pracowników, czy regularne organizowanie szkoleń z tej dziedziny.

  Ubezpieczenie OC dla firmy, to skuteczny sposób na zapobieganie skutkom szkód, które wyrządzić można na mieniu lub na osobie. Realizacja odszkodowania przez ubezpieczyciela jednocześnie zwalnia z tego kosztu firmę, dzięki czemu nie musi ona np. rezygnować z zaplanowanych inwestycji, by zaspokoić roszczenia drugiej strony.

  Towarzystwa prezentują atrakcyjne rozwiąznaia, chroniące przed specyficznymi ryzykami, występującymi w danej dziedzinie. OC firmy lub działalności gospodarczej w Piasecznie może obejmować szkody wynikłe z wprowadzenia do obrotu wadliwego produktu lub z emisji szkodliwych substancji do środowiska. Dobranie zakresu ubezpieczenia do branży, w której działa firma to jeden z priorytetów multiagencji fullpolisa.pl. Poszukując najlepsze oferty dla Klientów, bierzemy pod uwagę również możliwości finansowe poszczególnych firm, tak by składka nie stanowiła znacznego obciążenia firmowego budżetu. Rzetelnie wskazujemy również na wyłączenia odpowiedzialności, a więc sytuacje kiedy firma ubezpieczeniowa nie odpowiada za skutki odnotowanych szkód (są one opisane w Ogólnych Warunkach Umowy).

  Uczciwy i kompleksowy serwis posprzedażowy obejmuje również stałą dostępność specjalistów multiagencji, gotowych odpowiedzieć na każde pytanie, nurtujące Klienta. Obsługa aktywnych umów utrzymana jest tutaj na najwyższym poziomie, a kontakt telefoniczny bądź mailowy z pracownikami fullpolisa.pl sprawia, że OC firmy i działalności gospodarczej w Piasecznie działa sprawnie, bez wielogodzinnego oczekiwania przy telefonie lub częstych wycieczek do siedziby firmy ubezpieczeniowej.

  Firmowe polisy służą również do zabezpieczenia interesów wiążących przedsiębiorstwo z bankami i kontrahentami, co uwzględniamy podczas przygotowywania propozycji, zapewniając elastyczny wybór spośród ofert czołowych towarzystw ubezpieczeniowych. Szeroką paletę możliwości zapewnia mnogość dostępnych polis, który to efekt ciężko uzyskać, poszukując samodzielnie ubezpieczeń w pojedynczych rozmowach z towarzystwami.

  ZADZWOŃ

  609 103 308