OC firmy / działalności gospodarczej Podkarpackie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Istnieje wiele rodzajów szkód, które można wyrządzić kontrahentom lub osobom trzecim, nawet wtedy gdy swoją działalność prowadzi się z należytą starannością. Niezawiniony błąd, chwila nieuwagi pracownika czy awaria maszyny mogą być źródłem powstania odpowiedzialności cywilnej, sięgającej wysokich kwot. Warto zastanowić się, czy bardziej opłaca się samodzielnie zaspakajać roszczenia innych podmiotów, czy zawczasu wyposażyć się w stosowny instrument, jakim jest OC firmy lub działalności gospodarczej. W Podkarpackiem działa fullpolisa.pl, której przedstawiciele chętnie przybliżą każdemu klientowi problematykę firmowych ubezpieczeń i sprawdzą możliwe warianty, korzystając z ofert ubezpieczycieli cieszących się wysoką pozycją na rynku.

  Rozszerzenia odpowiedzialności ubezpieczyciela w firmowym OC

  Polisa dla przedsiębiorstwa może zostać wzbogacona o szereg klauzul dodatkowych. Warto zapoznać się z propozycjami w tym zakresie i wybrać ubezpieczenie o możliwie szerokiej ochronie w ramach składki, jaką jest się gotowym opłacać. Dodatkowe klauzule obejmują m.in. szkody:

  • mające miejsce zagranicą (dostępnych kilka wariantów);
  • związane z wprowadzaniem produktów do obrotu (OC za produkt);
  • będące skutkiem świadczonych usług pomocy drogowej, holowania aut itp.;
  • wynikające z przekazania kolejnemu producentowi wadliwych półproduktów.

  Żeby obniżyć wysokość składki na OC firmy lub działalności gospodarczej w podkarpackim, można skorzystać także z franszyzy redukcyjnej. Powoduje ona podział odpowiedzialności między ubezpieczycielem, a klientem, który musi pokryć np. 10% każdego odszkodowania.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w podkarpackim we współpracy z fullpolisa.pl

  Najlepsze oferty na ubezpieczenie firmowe można otrzymać od multiagencji gdy już na początku rozmowy udzieli się podstawowych informacji na temat profilu i zasięgu terytorialnego prowadzonej działalności, liczby zatrudnianych pracowników czy tego, w jakim przedziale mieszczą się roczne obroty przedsiębiorstwa. Wymienione parametry, obok kilku innych czynników, wpływają na możliwy kształt ubezpieczenia i wysokość składki. Przy większym pakiecie ubezpieczeń, dotyczącym np. floty samochodów, firmowych nieruchomości czy ubezpieczenia grupowego dla pracowników, przewidziane są atrakcyjne rabaty, co także warto wziąć pod uwagę.

  ZADZWOŃ

  609 103 308