OC firmy / działalności gospodarczej Poznań

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Kondycja finansowa przedsiębiorstwa uzależniona jest od szeregu czynników, spośród których największe znaczenie mają m.in.: liczba i wielkość obsługiwanych zleceń czy wysoko wyspecjalizowany proces produkcyjny. O bezpieczeństwie jej budżetu decyduje natomiast posiadane ubezpieczenie firmowe, które uruchamiane jest w momencie, kiedy pojawią się szkody będące skutkiem bieżącej działalności.

  Odpowiedzialność cywilna kontraktowa oraz deliktowa to główne punkty, które obejmuje polisa OC firmy lub działalności gospodarczej. W Poznaniu prężnie rozwija swoją działalność fullpolisa.pl, prezentująca szeroki wybór ubezpieczeń dla firm. Zaspakajają one roszczenia innych podmiotów, dotyczące szkód na osobie lub mieniu, za które odpowiedzialność ponosi ubezpieczona firma.

  O jakie ryzyka można poszerzyć firmową polisę OC?

  Ubezpieczenie dla firm chroni je przed odpowiedzialnością za skutki deliktu (czyni niedozwolonego) oraz nienależytego wykonania zobowiązania (lub jego niewykonania). Rozszerzeniem tej ochrony są natomiast klauzule dodatkowe, które pokrywają najbardziej ryzykowne lub najbardziej kosztowne szkody, związane m.in. z:

  • pokryciem kosztów demontażu produktów wadliwych;
  • przekazaniem dalszemu producentowi półproduktów niespełniających umówionych wcześniej warunków;
  • używaniem materiałów wybuchowych i/lub fajerwerków;
  • używaniem pojazdów nieobjętych obowiązkiem ubezpieczeniowym w zakresie OC.

  Analiza, choćby pobieżna, poszczególnych klauzul i towarzyszących im wyłączeń odpowiedzialności sprawi, że OC firmy lub działalności gospodarczej w Poznaniu nie będzie skrywało żadnych tajemnic przed właścicielem polisy. Jednym z głównych czynników, wpływających na zadowolenie z posiadanego ubezpieczenia, jest bowiem świadomość tego, kiedy zadziała wypłata w jego ramach, a kiedy nie można się jej spodziewać.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Poznaniu dostępne za pomocą fullpolisa.pl

  Klienci fullpolisa.pl są zadowoleni z szerokiej oferty zapewnianej przez multiagencję, dzięki której mogą oni posiadać ubezpieczenie idealnie dopasowane do potrzeb swojego przedsiębiorstwa. Przedstawiciele prezentują kilka alternatywnych wariantów, wskazując na zakres ochrony, wyłączenia odpowiedzialności i wysokość składki. Sprawna obsługa dodatkowo zwiększa satysfakcję z dokonanego zakupu.

  ZADZWOŃ

  609 103 308