OC firmy / działalności gospodarczej Serock

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Właściwe zadbanie o poziom wyszkolenia pracowników czy stan techniczny floty maszynowej niejednokrotnie nie wystarcza do tego, by ustrzec się szkód, wyrządzonych kontrahentowi lub osobom trzecim podczas wykonywania zleceń. By zapewnić sobie odpowiednią ochronę w tym zakresie, warto zadbać również o solidne OC firmy/działalności gospodarczej. W Serocku uzyskać można dostęp do najatrakcyjniejszych ofert na rynku, dzięki współpracy z firmą fullpolisa.pl.

  Ubezpieczenie OC dla firmy to istotne źródło finansowania w razie pojawienia się roszczeń ze strony poszkodowanych kontrahentów i nie tylko. W razie zaistnienia szkody, pokryciem ewentualnych strat zajmie się firma ubezpieczeniowa, a przedsiębiorstwo, które zadbało zawczasu o optymalną dla siebie polisę, może spokojnie realizować zakładane inwestycje i cieszyć się nienaruszoną płynnością finansową.

  Poszukując najlepszego OC firmy lub działalności gospodarczej w Serocku, podobnie jak w innych miejscach kraju, wiele uwagi poświęca się rozszerzeniom, które dokupić można do podstawowej polisy. Zwiększają one zakres ubezpieczenia i zwalniają firmę od rozmaitych, ponadstandardowych ryzyk. Poszczególne klauzule dotyczyć mogą np. branży hotelarskiej i przedmiotów pozostawionych przez gości w hotelu, które to przedmioty uległy uszkodzeniu bądź zniszczeniu. Innym przykładem jest rozszerzenie związane z wprowadzeniem produktu do obrotu. Tego typu klauzulą interesują się przedstawiciele firm, które coś produkują bądź importują i „wpuszczają” na rynek. Z pozoru niewielkie zaniedbanie może bowiem doprowadzić do powstania wielkich szkód. Duże koszta mogą wystąpić także w przypadku konieczności wycofania danej partii produktu z obrotu. Szczegółowe informacje na temat zakresu i kosztów danej klauzuli udzielane są na podstawie informacji podanych przez Klienta, ze względu na konieczność uwzględnienia kilku bardziej szczegółowych czynników.

  Dane, uwzględniane w ofercie fullpolisa.pl, to także krótki opis każdego z wyłączeń odpowiedzialności towarzystwa. Jest to charakterystyka przykładowych sytuacji, w których ubezpieczyciel najprawdopodobniej odmówi wypłaty świadczenia.

  Korzystanie z usług multiagencji fullpolisa.pl zapewnia stały dostęp do pojawiających się na rynku ofert OC firmy lub działalności gospodarczej w Serocku i okolicach, indywidualne podejście do firmy, atrakcyjne rabaty, dyżury specjalistów i szybkie załatwianie spraw związanych z dokumentami.

  ZADZWOŃ

  609 103 308