OC firmy / działalności gospodarczej Skierniewice

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Niespodziewane wydatki, związane z ponoszeniem odpowiedzialności deliktowej i kontraktowej, mogą zostać z powodzeniem przeniesione na towarzystwo ubezpieczeniowe poprzez zakup stosownej polisy. Warto uwzględnić ten wydatek w planowaniu budżetu przedsiębiorstwa, zapewniając mu dzięki temu większą stabilność finansową. Najlepsze OC firmy i działalności gospodarczej w Skierniewicach dostarcza fullpolisa.pl, proponując klientom szeroki wybór i zróżnicowane warianty ubezpieczeń.

  Dodatkowe klauzule w OC firmy

  Każda z firm oferuje rozszerzenia odpowiedzialności, które dobiera się w miarę indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Solidne ubezpieczenie OC firmy i działalności gospodarczej w Skierniewicach powinno obejmować te ryzyka, które w bezpośredni sposób dotykają danego przedsiębiorstwa oraz być pozbawione takich dodatków, z których firma nie ma szans nigdy skorzystać, a które jedynie niepotrzebnie podwyższają składkę (niestety, taką praktykę sprzedawców można czasem na rynku zaobserwować). Ochroną w zakresie wspomnianych klauzul dodatkowych mogą być objęte m.in. poniższe szkody:

  • spowodowane w związku z użyciem pojazdów nieobjętych obowiązkowym OC;
  • powstałe poza obszarem Rzeczypospolitej Polskiej (dostępny m.in. wariant obejmujący kraje UE);
  • powstałe z powodu niedostarczenia energii (np. elektrycznej) lub spowodowane przez dostarczoną energię;
  • będące źródłem czystych strat finansowych.

  Podstawowa ochrona i klauzule rozszerzające odpowiedzialność towarzystwa odpowiadają za zakres ubezpieczenia, będąc odpowiedzią na najgroźniejsze ryzyka. Co jednak zrobić, gdy wyliczona składka wydaje się znacznie przewyższać pulę środków przeznaczoną na sfinansowanie polisy? Można wówczas uruchomić franszyzę redukcyjną. Obniży ona cenę za ubezpieczenie, jednak w zamian za to klient będzie musiał samodzielnie pokryć część każdej szkody (może to być np. 10%). Warto więc zastanowić się nad możliwą skalą roszczeń, z jakimi można się w swojej branży spotkać, by franszyza nie była przysłowiowym „strzałem w kolano”.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Skierniewicach dzięki fullpolisa.pl

  Klienci multiagencji cenią sobie możliwość dopasowania oferowanych polis do potrzeb przedsiębiorstwa. Przedstawiciel fullpolisa.pl wybiera te rozwiązania, których zakres odpowiada ryzykom, z którymi firma klienta spotyka się na co dzień. Następnym krokiem jest porównanie poszczególnych propozycji pod względem wysokości składek i wyłączeń odpowiedzialności. Taki proces wyboru ubezpieczenia gwarantuje podjęcie świadomej i pewnej decyzji.

  ZADZWOŃ

  609 103 308