OC firmy / działalności gospodarczej Słupsk

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Istnieje wiele sposobów na zapewnienie swojej firmie optymalnych warunków do rozwoju i wzrostu zysków. Obok szkolenia personelu, kupowania nowoczesnego sprzętu czy aktywnego poszukiwania klientów, warto rozejrzeć się za specjalnym ubezpieczeniem OC firmy lub działalności gospodarczej. W Słupsku swoje usługi proponuje fullpolisa.pl.

  Multiagencja dostarcza rozwiązania chroniące przed odpowiedzialnością cywilną – deliktową i kontraktową, które można też dodatkowo poszerzyć o inne ryzyka. Kompleksowa ochrona ubezpieczeniowa może w wielu sytuacjach uratować przedsiębiorstwo przed kłopotami finansowymi, pozwalając skupić się na inwestycjach w jego rozwój.

  Rozszerzenia odpowiedzialności towarzystwa w ubezpieczeniu OC dla firm

  Podczas wybierania polisy warto skoncentrować się na klauzulach dodatkowych. Zwiększają one zakres ochrony, niejednokrotnie o bardzo ważne z punktu widzenia przedsiębiorstwa ryzyka. OC firmy lub działalności gospodarczej w Słupsku może zostać rozszerzone m.in. o szkody:

  • powstałe poza granicami Polski (kilka różnych wariantów);
  • spowodowane w nieruchomościach, które są wynajmowane przez firmę;
  • wyrządzane osobom fizycznym, zatrudnianym przez ubezpieczonego (pracownikom);
  • spowodowane przez przekazanie właściwemu producentowi półproduktów wadliwych.

  Przedstawiciele fullpolisa.pl dokładają wszelkich starań, by możliwie jasno zaprezentować klientowi możliwy zakres ubezpieczenia i wskazać najważniejsze dla niego klauzule. Unikają oni oferowania rozszerzeń, które w danej działalności w ogóle nie mają szansy zostać zrealizowane (np. rozszerzenie o szkody wynikające z działalności hotelarskiej, mimo że klient w ogóle się tym nie zajmuje), co niestety czasem zdarza się u działających na rynku pośredników.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Słupsku we współpracy z fullpolisa.pl

  W rozmowie z klientem uwzględniamy indywidualne cechy jego przedsiębiorstwa, które wpływają na kształt wymaganej ochrony ubezpieczeniowej i możliwy do akceptacji poziom składki na polisie. Po wstępnej analizie sytuacji przedstawiciel przygotowuje kilka rozwiązań, które w największym stopniu odpowiadają potrzebom klienta oraz udziela rzeczowych odpowiedzi na pojawiające się pytania. Taki staranny proces podejmowania decyzji w sprawie ubezpieczenia, przy nieustannym wsparciu specjalisty, daje pewność że korzysta się z najlepszej dla siebie polisy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308