OC firmy / działalności gospodarczej Sochaczew

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Pełna ochrona przed zagrożeniami w prowadzonym przedsiębiorstwie, oprócz instalowania systemów bezpieczeństwa czy współpracy z fachowym doradcą podatkowym, powinna obejmować także zaopatrzenie się w kompleksowe ubezpieczenie OC firmy/działalności gospodarczej. W Sochaczewie za ten punkt odpowiada multiagencja fullpolisa.pl, proponując Klientom dostęp do najlepszych ofert, fachową obsługę i pomoc w zgłębianiu skomplikowanej materii ubezpieczeń.

  Zasadniczym celem polisy OC jest możliwość zaspokojenia roszczeń ze strony kontrahentów przez firmę ubezpieczeniową. Dotyczy to zarówno szkód na mieniu, jak i na osobie. Dzięki temu pracownicy i kierownictwo firmy nie muszą martwić się, skąd znaleźć środki na wypłacenie odszkodowania – czekają one u ubezpieczyciela, gotowe do wykorzystania w razie zaistnienia niefortunnych okoliczności. Prócz kontrahentów, z pieniędzy mogą skorzystać również poszkodowane osoby trzecie, które ucierpiały zupełnie przypadkowo.

  Dodatkowe rozszerzenia stanowią niejednokrotnie walutę przetargową podczas podejmowania decyzji, bowiem pozwalają one na dopasowanie oferty do konkretnej firmy. Co więcej, OC firmy lub działalności gospodarczej w Sochaczewie, czy w którymkolwiek innym mieście, uwzględniać powinno jej specyfikę oraz najważniejsze ryzyka, liczbę zatrudnianych pracowników, obroty oraz – przede wszystkim – zasięg terytorialny. Łatwo jest go określić, jeżeli firma wykonuje np. prace hutnicze w miejscach, do których została zaproszona. Jak jednak opisać ten parametr dla przedsiębiorstwa, które eksportuje towary do wielu krajów? Na to i wiele innych pytań odpowiedzi udzielą pracownicy fullpolisa.pl!

  Przygotowując rozwiązania dla Klientów, dbamy również o to, by każdy z naszych Klientów był świadom istnienia wyłączeń odpowiedzialności, czyli zbioru okoliczności, skutkujących odmową wypłaty pieniędzy przez dane towarzystwo. Oferta fullpolisa.pl to dostęp do większości rynku towarzystw ubezpieczeniowych, stała opieka specjalistów, szybkie załatwianie spraw związanych z dokumentami oraz – główny priorytet – indywidualne podejście do każdego z Klientów. Poszukując OC firmy lub działalności gospodarczej w Sochaczewie, nie sposób pominąć fullpolisa.pl! Firma posiada w ofercie również ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, rolne i wiele, wiele innych.

  ZADZWOŃ

  609 103 308