OC firmy / działalności gospodarczej Starachowice

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każde przedsiębiorstwo, które nastawione jest na budowanie długofalowej, solidnej pozycji na rynku, powinno zostać zawczasu zaopatrzone w polisę OC firmy bądź działalności gospodarczej. W Starachowicach szeroki dostęp do tego typu umów zapewnia fullpolisa.pl. Specjaliści multiagencji proponują zarówno podstawowe rozwiązania, zapewniające ochronę w zakresie odpowiedzialności cywilnej deliktowej i kontraktowej, jak i rozszerzenia, których rolą jest zagwarantowanie pokrycia ryzyk specyficznych dla danego przedsiębiorstwa.

  Jak zapewnić sobie pełną ochronę w polisie OC swojej działalności gospodarczej?

  Pełne zabezpieczenie finansowe na wypadek różnych niepowodzeń w realizowanych zleceniach i wykonywanych pracach wymaga odpowiedniego rozszerzenia polisy OC firmy/działalności gospodarczej. W Starachowicach działa bowiem wiele różnych podmiotów, a każdy z nich obciążony jest innym rodzajem ryzyka. Klauzule dodatkowe w ubezpieczeniu OC pozwalają dostosować je do profilu przedsiębiorstwa. Mogą one dotyczyć m.in. szkód:

  • spowodowanych na mieniu, które ubezpieczony użytkuje na zasadzie najmu czy dzierżawy itp.;
  • związanych z działalnością hotelarską;
  • w przedmiotach, które powierzono ubezpieczonemu by wykonał usługę, np. naprawę czy konserwację
  • powstałych w nieruchomościach, które ubezpieczony wynajmuje.

  W kalkulacji ubezpieczenia OC firmy można wziąć pod uwagę również franszyzę redukcyjną. Co prawda obniża ona odszkodowanie od towarzystwa, jednak fakt ten znajduje odzwierciedlenie także w wysokości opłacanej składki.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Starachowicach dostępne poprzez fullpolisa.pl

  Multiagencja zapewnia dostęp do wielu atrakcyjnych ofert w jednym miejscu. Krótka rozmowa oraz sprecyzowanie oczekiwań i możliwości przedsiębiorstwa wspólnie z przedstawicielem to jedyne działania, które trzeba podjąć by uzyskać pełen przegląd rynku. Poszczególne propozycje zostaną opisane z uwzględnieniem zakresu ubezpieczenia, wyłączeń odpowiedzialności i wysokości składki. Wybór najlepszego rozwiązania, gdy ma się kilka opcji do wyboru, jest znacznie prostszy, niż gdy podejmuje się decyzję dotyczącą tylko jednego ubezpieczenia – wtedy nie ma się bowiem pewności, czy konkurencja nie oferuje bardziej korzystnej umowy.

  W ofercie multiagencji mieści się również OC zawodowe, np. dla organizatorów imprez zamkniętych, detektywów czy pośredników nieruchomości.

  ZADZWOŃ

  609 103 308