OC firmy / działalności gospodarczej Suwałki

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  W polskiej rzeczywistości gospodarczej coraz częściej można ujrzeć sceny rodem z amerykańskich filmów. Rosnąca świadomość konsumentów sprzyja bowiem wzrostowi liczby spraw kierowanych do sądów, a dotyczących szkód na mieniu i osobie, które wyrządził podmiot realizujący zlecenie. Przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości często orzekają o konieczności wypłaty odszkodowania przez sprawcę, który nie wie skąd pozyskać na nie środki. Dobrym sposobem zabezpieczenia się przed taką ewentualnością jest zakup solidnej polisy OC firmy lub działalności gospodarczej. W Suwałkach korzystne oferty zaprezentować może multiagencja fullpolisa.pl. Prowadzi ona współpracę z wieloma podmiotami rynku ubezpieczeń.

  Sposoby na dopasowanie ochrony ubezpieczeniowej do potrzeb swojej działalności gospodarczej

  Towarzystwa ubezpieczeniowe chętnie proponują dodatkowe klauzule do swoich polis OC firmy, co warto uwzględnić podczas rozmowy z przedstawicielem. Można dzięki nim modelować kształt posiadanej ochrony, tak by był on spójny z profilem działalności przedsiębiorstwa, chronił np. posiadany sprzęt czy wynajmowany lokal oraz odpowiadał sytuacjom, w których wystąpienie zdarzenia jest największe. Dodatkowe klauzule obejmują m.in. szkody:

  • dotyczące przeniesienia chorób zakaźnych;
  • związane z działalnością w zakresie pomocy drogowej lub auto-holowania;
  • wyrządzane pracownikom własnej firmy przez pracodawcę;
  • związane ściśle z prowadzoną działalnością hotelarską, obejmujące np. sprzęt gości hotelowych pozostawiony w pokojach.

  Istnieje kilkadziesiąt różnego rodzaju klauzul, które mogą uzupełniać zakres OC firmy lub działalności gospodarczej w Suwałkach. Każda, która odnosi się ściśle do branży klienta, zostanie przedstawiona pokrótce przez pracownika fullpolisa.pl, tak by umożliwić klientowi podjęcie w pełni świadomej decyzji w sprawie wyboru ubezpieczenia.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Suwałkach dostępne za pomocą fullpolisa.pl

  Pracownicy fullpolisa.pl chętnie dzielą się z klientami doświadczeniami i wiedzą, zdobytymi podczas przygotowywania licznych rozwiązań ubezpieczeniowych. Skorzystanie z ich pomocy ułatwia stworzenie optymalnego planu ochronnego dla przedsiębiorstwa, uwzględniającego wymagany zakres ochrony, akceptowalny poziom składki ubezpieczeniowej i przydatne rozszerzenia odpowiedzialności towarzystwa.

  ZADZWOŃ

  609 103 308