OC firmy/działalności gospodarczej Toruń

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuPoważne obciążenie finansowe, jakim jest konieczność zapłaty wysokich odszkodowań poszkodowanym podmiotom, może spędzać sen z powiek niejednego przedsiębiorcy. Niezależnie od profilu działalności, warto uwolnić się od – uregulowanej ustawowo – pełnej odpowiedzialności deliktowej i kontraktowej poprzez zakup ubezpieczenia OC firmy lub działalności gospodarczej. W Toruniu oferty czołowych towarzystw dostępne są w jednym miejscu – na fullpolisa.pl. Multiagencja zapewnia szeroki wybór i rzetelny przegląd najlepszych propozycji na rynku.

Rozszerzenia odpowiedzialności towarzystwa w OC działalności gospodarczej

Każdy z ubezpieczycieli daje możliwość zawarcia polisy z dodatkowymi klauzulami, zwiększającymi zakres udzielanej ochrony ubezpieczeniowej. OC firmy lub działalności gospodarczej w Toruniu często jest – na życzenie klienta – poszerzane o ryzyka specyficzne dla jego branży. Mogą one dotyczyć m.in. następujących szkód:

  • związanych z wprowadzeniem wadliwego produktu do obrotu (tzw. „OC za produkt”);
  • powstałych wskutek niedostarczenia energii lub spowodowanych przez dostarczaną energię;
  • spowodowanych użyciem pojazdów nieobjętych obowiązkowym ubezpieczeniem OC;
  • wyrządzonych w instalacjach podziemnych.

Klauzule dodatkowe różnią się w zależności od towarzystwa, dlatego warto skonsultować się z przedstawicielem fullpolisa.pl. Pracownicy multiagencji są w stanie szybko poinformować klienta o zakresie danej polisy, tak by nie musiał on poszukiwać na własną rękę odpowiednich zapisów w obszernych umowach, tracąc przy tym cierpliwość.

OC firmy lub działalności gospodarczej w Toruniu, dostarczane przez fullpolisa.pl

Kontaktując się z multiagencją, uzyskać można łatwy dostęp do wszystkich wartościowych ofert, nie marnując przy tym czasu na dziesiątki rozmów z przedstawicielami. Samodzielne poszukiwanie ubezpieczenia, kiedy chce się osiągnąć optymalną ochronę i konkurencyjną składkę, wiąże się bowiem z koniecznością omawiania swoich potrzeb i oczekiwań z każdym z agentów z osobna. Może to być tym bardziej męczące, że część z nich po długiej rozmowie stwierdzi, że tego typu ubezpieczenia nie ma w swojej ofercie, a więc czas poświęcony na spotkanie okaże się zmarnowany.

W ofercie fullpolisa.pl mieści się również szereg ubezpieczeń dla konkretnych specjalistów, np. OC radcy prawnego, OC wychowawcy czy OC członków władz spółki kapitałowej.

ZADZWOŃ

609 103 308