OC firmy / działalności gospodarczej Wałbrzych

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, każda z firm powinna rozważyć zakup solidnego ubezpieczenia, chroniącego przed odpowiedzialnością deliktową oraz kontraktową. OC firmy i działalności gospodarczej w Wałbrzychu, proponowane przez fullpolisa.pl, pomoże zapewnić sobie stabilność finansową. Można dzięki temu wolne środki przeznaczyć na inwestycje w rozwój przedsiębiorstwa, zamiast wykorzystywać je do regulowania ewentualnych roszczeń ze strony zewnętrznych podmiotów i osób trzecich.

  Sposoby na dopasowanie ochrony ubezpieczeniowej do potrzeb firmy

  OC firmy i działalności gospodarczej w Wałbrzychu może zostać rozszerzone o ważne – z punktu widzenia przedsiębiorstwa – ryzyka. Są one opisane w dodatkowych klauzulach, których przykłady podano poniżej:

  • spowodowanie szkód przez pojazdy nieobjęte obowiązkowym ubezpieczeniem OC;
  • przeniesienie chorób zakaźnych oraz zakażeń;
  • szkody na organizowanej przez firmę imprezie (nie dotyczy imprez masowych wg ustawy);
  • uszkodzenie nieruchomości, które firma użytkuje na podstawie umowy najmu czy dzierżawy.

  Powyższe przykłady to niewielka część możliwej ochrony. W rozmowie z klientem przedstawiciel fullpolisa.pl dokona krótkiej analizy, mającej na celu określenie zapotrzebowania na poszczególne rozszerzenia odpowiedzialności. W niektórych firmach mogą się one okazać niezbędne, a ich pominięcie może wiązać się z przykrymi konsekwencjami. Warto więc poświęcić uwagę na poznanie każdego z nich i sprawdzenie, jaki jest jego wpływ na wysokość składki. Im więcej bowiem ochrona danego ryzyka kosztuje, tym większe prawdopodobieństwo, że ono nastąpi.

  Firma w swojej ofercie posiada także specjalne OC zawodowe, obejmujące np. architektów, prawników czy innych specjalistów. Można je zakupić z sumą gwarancyjną równą ustawowemu obowiązkowi ubezpieczenia lub – na własne życzenie – podwyższyć ją.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Wałbrzychu za pośrednictwem fullpolisa.pl

  Multiagencja współpracuje z każdym liczącym się towarzystwem w kraju, dzięki czemu udostępnia swoim klientom pełny przegląd rynku. Możliwość porównania najlepszych ofert w jednym miejscu wiąże się ze sporą oszczędnością czasu i energii, które po zakupieniu ubezpieczenia można poświęcić na dalsze rozwijanie swojej działalności, zamiast krążyć od jednej firmy ubezpieczeniowej do drugiej.

  ZADZWOŃ

  609 103 308