OC firmy / działalności gospodarczej Warka

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Spośród istniejących sposobów na zapobieganie skutkom negatywnych zdarzeń w prowadzonej działalności, jak np. organizowanie kursów pierwszej pomocy czy regularne monitorowanie stanu technicznego urządzeń, na uwagę zasługuje również staranny dobór ubezpieczenia OC firmy/działalności gospodarczej. W Warce można uzyskać dostęp do wszystkich atrakcyjnych ofert firm ubezpieczeniowych, zwracając się do multiagencji fullpolisa.pl.

  Odpowiednia polisa spowoduje, że pieniądze wypłacane poszkodowanym kontrahentom lub osobom trzecim będą – w razie uznania zasadności roszczenia – wypłacane przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Zwolni to więc przedsiębiorstwo od części wydatków, ułatwi utrzymanie płynności finansowej, a zaoszczędzoną pulę pozwoli przeznaczyć na dokończenie rozpoczętych inwestycji, zamiast regulować ewentualne odszkodowania z bieżących środków.

  Prezentując Klientom ubezpieczenie OC, tworzymy kilka alternatyw, różniących się pod względem zakresu i wysokości składki, a wspólna analiza dostępnych rozwiązań pozwala na podjęcie świadomej decyzji. Wyszczególnienie dodatkowych rozszerzeń sprawia bowiem, że ubezpieczenie firmy można dobrać do indywidualnych potrzeb, z uwzględnieniem specyfiki danej branży i rynku. Dzięki jasnemu wskazaniu sposobu, w jaki działa dane wyłączenie odpowiedzialności, dokładnie edukujemy klientów w zakresie posiadanych polis OC firmy lub działalności gospodarczej w Warce i całym województwie. Współpraca z fullpolisa.pl to także możliwość pozostawania nieustannie na bieżąco w temacie nowinek ubezpieczeniowych, a więc możliwość korzystania z najnowszych ofert i ułatwiony dostęp do sprawdzonych rozwiązań. Do zalet multiagencji należy również stała dostępność specjalistów, czego nie można powiedzieć o wielu stacjonarnych punktach.

  Obecnie, w ubezpieczeniach OC firmy i działalności gospodarczej (w Warce za pośrednictwem fullpolisa.pl), prym wiodą dodatkowe klauzule. Zapewniają one różne rodzaje ochrony, dzięki którym można dowolnie modelować kształt polisy. Przedsiębiorcy bardzo chętnie ubezpieczają mienie przyjęte w celu wykonania usługi lub towar, który przyszło im przewozić na dalekiej trasie, a który prezentuje wysoką wartość materialną. Polisa może swoim zakresem obejmować również wynajętą nieruchomość lub wypożyczony sprzęt i maszyny.

  ZADZWOŃ

  609 103 308