OC firmy / działalności gospodarczej Warszawa

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Każda z firm, niezależnie od tego w jakiej branży działa, ponosić może odpowiedzialność deliktową lub kontraktową przed innymi podmiotami. Bez zaopatrzenia się w stosowną polisę, zaistniałe roszczenia zaspakajać trzeba z bieżącego budżetu przedsiębiorstwa, na co nie zawsze przewidziana jest odpowiednia pula środków. Ochronę interesów firmowych w tym zakresie może zapewniać starannie dobrane OC firmy lub działalności gospodarczej. W Warszawie dostęp do polis wiodących towarzystw zapewnia fullpolisa.pl, umożliwiając dokładne zapoznanie się z rynkiem. Dzięki temu decyzje klientów są przemyślane i świadome, a zakupione ubezpieczenie odpowiada ponoszonemu ryzyku.

  Rozszerzenia umowy, oferowane do ubezpieczeń OC firmy

  Wstępna analiza sytuacji przedsiębiorstwa dostarcza niezbędnych informacji na temat charakteru ryzyka, jakie mu towarzyszy w codziennej działalności. Na podstawie zgromadzonych danych przedstawiciel informuje o klauzulach dodatkowych, które można dokupić do polisy, tak by uzupełnić zakres jej ochrony. O jakie szkody można rozszerzyć podstawową umowę?

  • Szkody powstałe w nieruchomościach, które ubezpieczona firma wynajmuje.
  • Szkody związane z wprowadzeniem produktu do obrotu (OC za produkt).
  • Szkody będące skutkiem przeniesienia chorób zakaźnych i zakażeń.
  • Szkody związane z użyciem materiałów wybuchowych i/lub fajerwerków.

  Dostępnych klauzul jest o wiele więcej, a ich działanie mogą szczegółowo przedstawić pracownicy fullpolisa.pl. Specyfika działania przedsiębiorstwa i jego zasięg terytorialny decydują o tym, które z nich należy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności. Zakres ochrony proponowany w ubezpieczeniu OC firmy lub działalności gospodarczej w Warszawie, która wykonuje jedynie lokalne usługi będzie całkiem inny, niż w przypadku przedsiębiorstwa produkcyjnego, wysyłającego swoje wyroby do licznych krajów świata. Multiagencja oferuje także specjalne ubezpieczenia, dedykowane reprezentantom danej grupy zawodowej lub pełniącym określone funkcje, jak np. OC wychowawcy, członka władz spółki kapitałowej czy adwokata.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Warszawie, proponowane przez fullpolisa.pl

  Dzięki szerokiej ofercie multiagencji, w fullpolisa.pl można dobrać najlepszy zakres polisy dla swojego przedsiębiorstwa. Dostępność wszystkich wartościowych ofert w jednym miejscu to także wygoda, związana z oszczędnością czasu i energii. Koniec z wertowaniem stosu ulotek i samodzielnym czytaniem skomplikowanych definicji! Przedstawiciel multiagencji wskaże najważniejsze punkty, jasno tłumacząc, co każdy z nich oznacza.

  ZADZWOŃ

  609 103 308