OC firmy / działalności gospodarczej Włocławek

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Działalność usługowa lub produkcyjna, obok stwarzania okazji do odnoszenia zysku i budowania pozycji na rynku, wiąże się także z odpowiedzialnością deliktową i kontraktową. Czyn niedozwolony lub nienależyte wykonanie kontraktu mogą być źródłem roszczeń ze strony osób trzecich, przed którymi można się ochronić kupując polisę OC firmy lub działalności gospodarczej. We Włocławku szeroką paletę możliwości zapewnia multiagencja fullpolisa.pl – jej klienci mają dostęp do sprawdzonych ofert najlepszych ubezpieczycieli w kraju.

  Jakie rozszerzenia ochrony ubezpieczeniowej oferują towarzystwa w ramach OC firmy?

  Oprócz podstawowego zakresu, do polis OC można włączyć także dodatkowe klauzule. Ochraniają one interesy finansowe firmy pod kątem specyficznych dla niej ryzyk. Ich opcjonalność wynika z tego, że nie w każdym przedsiębiorstwie będą one przydatne. W niektórych jednak to one decydują o wyborze konkretnej oferty. OC firmy lub działalności gospodarczej we Włocławku, poszerzone może zostać m.in. o następujące ryzyka:

  • szkody wyrządzone podczas imprezy, organizowanej przez firmę (z wyłączeniem imprez masowych);
  • zniszczenia w nieruchomościach, które są wynajmowane przez firmę;
  • uszkodzenie przedmiotów, które klienci pozostawili do np. do naprawy lub konserwacji;
  • szkody spowodowane przez młoty pneumatyczne bądź kafary.

  Zapoznając się z dodatkowymi klauzulami, warto sprawdzić z przedstawicielem także (choćby pobieżnie) treść ich zapisów. Oferty poszczególnych towarzystw ubezpieczeniowych mogą bowiem różnić się w tym zakresie – niejednokrotnie sprawdza się tutaj przysłowie „diabeł tkwi w szczegółach”. Informacje udzielone przez pracowników multiagencji będą natomiast podparte ich wiedzą i doświadczeniem, zdobytymi podczas setek spotkań z klientami.

  OC firmy lub działalności gospodarczej we Włocławku, proponowane przez fullpolisa.pl

  Przedstawiciele multiagencji dokładają wszelkich starań, by zaproponowany wariant ubezpieczenia odpowiadał w stu procentach potrzebom, oczekiwaniom i możliwościom danej firmy. Jest to możliwe dzięki indywidualnemu podejściu do każdego z klientów, a także dzięki możliwości przedstawienia więcej niż jednej oferty. Każdy z nas woli bowiem wybierać spośród kilku różnych wariantów, niż mieć do wyboru tylko jeden.
  Multiagencja może zaproponować również ubezpieczenia dedykowane przedstawicielom konkretnych zawodów, np. OC informatyka, OC instruktora czy OC rzeczoznawcy majątkowego. Oferta obejmuje zarówno polisy dla reprezentantów profesji, w których ubezpieczenie jest obowiązkowe do danej sumy, jak i dla tych którzy chcą ją dobrowolnie powiększyć.

  ZADZWOŃ

  609 103 308