OC firmy / działalności gospodarczej Zamość

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Prowadząc działalność gospodarczą, warto pamiętać o szeregu ryzyk, które wiążą się np. z nienależytym wykonaniem kontraktu. Roszczenia z tego tytułu mogą sprawić spory kłopot firmie, podobnie jak i te wynikające ze szkód spowodowanych przez czyny niedozwolone. Warto zawczasu wyposażyć się w solidną polisę OC firmy lub działalności gospodarczej. W Zamościu sprawnie można tę kwestię załatwić przy pomocy fullpolisa.pl. Multiagencja zapewnia dostęp do sprawdzonych ofert, z których skorzystało już wielu klientów. Dziś każdy z nich posiada ochronę dopasowaną do profilu działalności swojej firmy.

  Jak dobrać ryzyka dodatkowe w ubezpieczeniu OC do swojej działalności gospodarczej?

  Kompleksowe ubezpieczenie dla firmy powinno – oprócz podstawowej odpowiedzialności – obejmować swoim zakresem także specyficzne ryzyka, właściwe dla branży klienta. Problemy z jakimi spotyka się na co dzień przedsiębiorstwo budowlane są bowiem całkowicie różne, niż te z którymi borykają się np. zarządcy nieruchomości czy pielęgniarki i położne. Poniżej przykładowe szkody, które mogą być objęte dodatkowymi klauzulami w polisie OC firmy lub działalności gospodarczej w Zamościu:

  • szkody spowodowane w mieniu pozostającym pod kontrolą ubezpieczonego na podstawie leasingu, najmu, itp.;
  • szkody dotyczące działalności związanej z pomocą drogową i holowaniem aut;
  • szkody wynikające z przekazania kolejnemu producentowi wadliwych półproduktów;
  • szkody wyrządzone osobom fizycznym, zatrudnianym przez ubezpieczonego (pracownikom).

  Dobrze jest posiadać pewną orientację w dostępnych ubezpieczeniach firmowych, ponieważ ich popularność i użyteczność będzie w kolejnych latach najprawdopodobniej wzrastała. Zwiększa się bowiem skłonność konsumentów do składania pozwów przeciwko różnym firmom, w czym swój udział mają także kancelarie odszkodowawcze.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Zamościu dostarczane przez fullpolisa.pl

  Usługi świadczone przez multiagencję pomagają podjąć świadomą decyzję w zakresie firmowego ubezpieczenia. Udostępnia ona bowiem jasne i czytelne porównania różnych propozycji, wybierając dla klienta te, które są spójne z jego oczekiwaniami i możliwościami. Szczegółowa analiza zakresu ochrony, wysokości składki, wyłączeń odpowiedzialności czy klauzul rozszerzających dla każdej z polis jest gwarancją dokonania najlepszego wyboru w zakresie ubezpieczenia OC.

  ZADZWOŃ

  609 103 308