OC firmy / działalności gospodarczej Zielona Góra

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Istnieje wiele sposobów, by zabezpieczyć się przed ryzykiem prowadzenia przedsiębiorstwa. Należą do nich m.in.: prowadzenie szkoleń dla pracowników, instalacja systemów przeciwpożarowych czy zakup ubezpieczenia OC firmy/działalności gospodarczej. W Zielonej Górze ten instrument finansowy dostarczany jest przez fullpolisa.pl. Oferowane umowy przenoszą odpowiedzialność deliktową i kontraktową na ubezpieczyciela, co niejednokrotnie ma zbawienny wpływ na budżet przedsiębiorstwa. Dostępne klauzule rozszerzające ochronę pozwalają natomiast na dopasowanie polisy konkretnie do potrzeb danej działalności.

  Czego dotyczą dodatkowe klauzule, proponowane przez firmy ubezpieczeniowe w OC działalności?

  Zakres ryzyk, o jakie można rozszerzyć posiadaną ochronę jest bardzo bogaty, a ich wybór powinien opierać się na przeprowadzonej analizie sytuacji przedsiębiorstwa. W stworzeniu optymalnego OC firmy lub działalności gospodarczej w Zielonej Górze pomaga fullpolisa.pl, uwzględniając szereg czynników. Dodatkową ochroną mogą być objęte m.in. szkody:

  • przekraczające sumę gwarancyjną, przewidzianą w obowiązkowym OC (ubezpieczenie nadwyżkowe);
  • wyrządzone w mieniu znajdującym się pod kontrolą osób objętych ubezpieczeniem;
  • wyrządzone osobom fizycznym, zatrudnionym przez ubezpieczonego (pracownikom);
  • związane z wprowadzeniem produktu do obrotu (OC za produkt).

  Kształtowanie odpowiedniego poziomu ochrony za atrakcyjną cenę może być wsparte również poprzez uruchomienie franszyzy redukcyjnej. Polega ona na tym, że w razie konieczności wypłaty odszkodowania, ubezpieczony pokrywa jego część, np. 15%. Korzyścią wynikającą z takiego rozwiązania jest obniżenie wysokości składki na polisie. Warto jednak pamiętać o tym, że w przypadku dużych szkód nawet niewielka część ich wartości może być znaczną kwotą dla bieżącego budżetu firmy.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Zielonej Górze dostępne za pomocą fullpolisa.pl

  Największą korzyścią, jaką można odnieść przy współpracy z multiagencją, jest oszczędność czasu. Otrzymując rzetelne zestawienie, wskazujące na główne atuty i niedoskonałości poszczególnych rozwiązań, można szybko podjąć odpowiednią decyzję. Zaoszczędzony czas z pewnością przyda się do planowania dalszego rozwoju przedsiębiorstwa!
  Multiagencja oferuje również specjalne ubezpieczenia zawodowe, np. OC detektywa, OC pośrednika nieruchomości czy OC organizatora imprezy zamkniętej.

  ZADZWOŃ

  609 103 308