OC firmy/działalności gospodarczej Zielonka

Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

Osoba do kontaktuPełne zabezpieczenie się przed szeregiem codziennych ryzyk, związanych z prowadzeniem biznesu, to nie tylko instalacja systemu alarmowego w budynkach firmy, czy pomoc prawników podczas sporządzania umów z kontrahentami. Bardzo ważnym elementem tego procesu jest również starannie dobrane OC firmy lub działalności gospodarczej. W Zielonce swoje usługi w tym zakresie prowadzi multiagencja ubezpieczeniowa fullpolisa.pl.

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej dla firmy, to ochrona na wypadek niespodziewanych wydatków, związanych ze szkodami wyrządzonymi drugiej stronie umowy lub osobom trzecim. Pomaga to w sprawnej realizacji planu finansowego i utrzymaniu właściwej płynności w tym zakresie.

Przy wybieraniu oferty dla siebie, warto zwrócić uwagę na to, że każde z towarzystw ubezpieczeniowych prezentuje charakterystyczne rozszerzenia, które stwarzają dodatkową ochronę i przekonują Klientów do skorzystania z konkretnej propozycji. Ich szczegółowa analiza najłatwiejsza jest, gdy skorzysta się z pomocy multiagencji, posiadającej w swojej ofercie różnorodne ubezpieczenia OC firmy lub działalności gospodarczej. Zielonka jest jednym z obszarów, na których dostępne są usługi fullpolisa.pl. Specjaliści posiadają szerokie doświadczenie w zabezpieczeniach firmowych dotyczących rozmaitych branż. Nie jest dla nich problemem uwzględnienie dziedziny działalności i zaproponowanie np. polisy zapewniającej przejęcie odpowiedzialności przez towarzystwo w razie wystąpienia szkód związanych z organizacją imprez lub emisją substancji szkodliwych wskutek wadliwego procesu produkcyjnego. Podobnie jest np. w przypadku zniszczenia mienia przyjętego przez Klienta w celu wykonania usługi.

Podczas przygotowywania ofert nie pomijamy wyłączeń odpowiedzialności – ważnego elementu ubezpieczenia, który mówi o tym kiedy firma udzielająca ochrony może odmówić wypłaty. Ze względu na długotrwały charakter współpracy i nacisk kładziony na zadowolenie Klienta, staramy się każdego uświadomić o tych faktach na podstawie prostych przykładów, pozwalających zrozumieć zasady działania OC firmy i działalności gospodarczej. Zielonka nie jest bowiem oddzielonym od reszty świata miejscem – tutaj również istnieje wiele ryzyk, mogących zmącić spokój lokalnych przedsiębiorców. Od strony finansowej, najlepszym zabezpieczeniem na taką ewentualność jest stosowna polisa.

ZADZWOŃ

609 103 308