OC firmy / działalności gospodarczej Żywiec

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Solidne ubezpieczenie firmowe może uratować niejednego przedsiębiorcę przed koniecznością samodzielnego wypłacania odszkodowań klientom czy osobom trzecim. Błędy w realizacji zlecenia czy awarie sprzętu, z powodu których ucierpiały osoby postronne, to jedne z wielu ryzyk którymi obarczony jest niemal każdy rodzaj działalności gospodarczej.

  Roszczenia, kierowane przez poszkodowanych, mogą jednak zostać zaspokojone przez polisę OC firmy lub działalności gospodarczej. W Żywcu funkcjonuje multiagencja fullpolisa.pl, która dostarcza najkorzystniejsze oferty na rynku, dobierając ich kształt pod potrzeby konkretnego klienta.

  Klauzule rozszerzające odpowiedzialność towarzystwa w OC firmy

  Ubezpieczyciele dają możliwość dokupienia do ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej szeregu dodatkowych klauzul. Ich staranny dobór sprawia, że OC firmy lub działalności gospodarczej w Żywcu, zakupione za pośrednictwem fullpolisa.pl, może zostać idealnie dopasowane do charakterystycznych w branży klienta ryzyk. Dodatki dotyczą m.in. szkód:

  • wyrządzonych w wyniku zorganizowanej przez firmę imprezy (z wyłączeniem imprez masowych);
  • w przedmiotach, które ubezpieczonemu pozostawiono w celu wykonania usługi, np. naprawy czy konserwacji;
  • związanych z działaniem młotów pneumatycznych, kafarów itp.;
  • przekraczających sumę gwarancyjną z obowiązkowego OC (ubezpieczenie nadwyżkowe).

  Poświęcenie chwili czasu i uwagi na analizę klauzul dodatkowych wspólnie z przedstawicielem fullpolisa.pl da w rezultacie znacznie lepszy zakres ubezpieczenia, niż mechaniczny proces zakupu polisy („gdzie najtaniej?”). Solidna ochrona dodatkowa zapewni natomiast większy poziom bezpieczeństwa finansów przedsiębiorstwa w różnych sytuacjach.

  OC firmy lub działalności gospodarczej w Żywcu proponowane przez fullpolisa.pl

  Multiagencja ubezpieczeniowa fullpolisa.pl prowadzi współpracę z liderami rynku, co gwarantuje jej klientom możliwość uzyskania satysfakcjonującej oferty w niewygórowanej cenie. Jeżeli oczekiwany zakres ochrony nie jest dostępny u jednego z ubezpieczycieli, chętnie odszukamy go w innej umowie. Priorytetem multiagencji jest proponowanie polis możliwie jak najbardziej dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, tak by nie musieli oni przepłacać za niepotrzebne im dodatki lub korzystać z ubezpieczeń o małym zakresie odpowiedzialności towarzystwa.

  ZADZWOŃ

  609 103 308