Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Brzeg

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę





  Osoba do kontaktu



  Szkody w działalności budowlanej należą do bardzo kosztownych, o czym niejeden podmiot z branży już się boleśnie przekonał. Przed wieloma ryzykami można się jednak ochronić pod względem finansowym, wykupując odpowiednie ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej. W fullpolisa.pl dostępne jest porównanie ofert tego typu lub przegląd posiadanych dotychczas rozwiązań.

  Ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych, które nie zawiera zbyt wielu wyłączeń odpowiedzialności oraz dostępne jest wraz z klauzulami dodatkowymi, może zapewnić optymalny zakres ochrony. O tym jednak, czy będzie ono przydatne dla danej firmy decyduje dopasowanie jego kształtu do codziennych ryzyk, obecnych podczas realizacji zleceń. W tym procesie pomagają specjaliści fullpolisa.pl, odpowiadając na wszelkie pytania klientów.

  Udzielają oni także cennych informacji, związanych z ubezpieczeniem majątku firmy budowlanej. Jest to ważna pozycja w planowaniu budżetu i zapewnianiu mu stabilności. Dzięki odszkodowaniom, wypłacanym przez towarzystwo, można chronić firmowe rezerwy, gromadzone z przeznaczeniem na inwestycje. Nie posiadając natomiast żadnej polisy, trzeba być każdego dnia gotowym na wystąpienie szkody i konieczność samodzielnego poradzenia sobie z nią. W sprzedaży posiadamy także specjalistyczne ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń.

  Klienci często pytają o ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych „na każde ryzyko”. Polisy all-risk są dostępne w ofercie multiagencji, jednak warto pamiętać, że nawet one posiadają pewne wyłączenia odpowiedzialności – by podpisanie umowy nie stanowiło zaproszenia do lekkomyślnych zachowań, tylko chroniło właściciela przed wszystkimi zdarzeniami, których nie jest on w stanie przewidzieć w toku normalnej działalności.

  Zapraszamy także do zapoznania się z ofertami na ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne. Dzięki temu narzędziu można zachować więcej spokoju, zarówno gdy jest się wykonawcą, podwykonawcą, jak i głównym inwestorem. Ochrona finansowa może zapobiec wielu stratom.

  Podobną rolę spełnia także ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Brzegu wielu przedsiębiorców jest żywo zainteresowanych takim rozwiązaniem bądź już od dawna z niego korzysta. Chroni ono bowiem przed zobowiązaniami wynikającymi ze spowodowania szkód osobom trzecim i ich mieniu, jeżeli owe szkody są związane z prowadzonymi pracami budowlanymi.

  Możemy zapewnić klientom także szereg ofert na ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Uzyskana w ten sposób wiedza pozwoli ograniczyć koszty obowiązkowych polis lub rozszerzyć ochronę w dobrowolnych dodatkach.

  ZADZWOŃ

  609 103 308