Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Łódź

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej staje się coraz popularniejszym tematem rozmów klientów z przedstawicielami. Rosnąca świadomość podmiotów z branży oraz ich klientów, a także wzrost wymagań, jakie stawia się wykonawcom, powodują, że ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych lub ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne stają się regularnie stosowanymi rozwiązaniami.

  W multiagencji fullpolisa.pl można zapoznać się z całą gamą rozwiązań, obejmujących ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych, a przedstawiciel uszereguje je według stopnia, w jakim spełniają one potrzeby i oczekiwania danego klienta. Warto bowiem pamiętać, że o jakości polisy nie świadczy jej cena czy nawet ilość dokupionych dodatków, ale ścisłe dopasowanie do charakterystyki prowadzonej działalności.

  Przygotowując oferty na ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Łodzi, a także na ubezpieczenie prac, przedstawiciel fullpolisa.pl uwzględni wymagane sumy gwarancyjne, wyłączenia odpowiedzialności towarzystwa, franszyzę redukcyjną czy klauzule dodatkowe. Te parametry mogą się znacznie różnić w zależności od wybranej firmy ubezpieczeniowej, a ich samodzielna analiza niejednego przedsiębiorcę przyprawiła już o ból głowy. Korzystając z doświadczenia i wiedzy pracowników fullpolisa.pl, można natomiast przejść przez ten proces szybko i bezboleśnie.

  Ubezpieczenie majątku firmy budowlanej – jakie ryzyka obejmuje?

  Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Łodzi gwarantuje ochronę na wypadek szkód wyrządzonych innym osobom lub mieniu, natomiast ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń może bezpośrednio przydać się samemu przedsiębiorstwu. W razie wystąpienia tego typu szkody otrzyma bowiem ono wypłatę, która pozwoli dokonać szybkiej i nieobciążającej bieżącego budżety naprawy oraz powrócić do wykonywanego zlecenia. W podobny sposób działa specjalistyczne ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Takie składniki majątku gromadzi się całymi latami i szkoda by było, żeby wcześniejsze trudy zostały przekreślone w ciągu krótkiej chwili. Posiadana polisa, zaproponowana przez specjalistę, pozwoli szybko odbudować straty w razie nieszczęścia.

  W ofercie multiagencji znajduje się także krótki audyt posiadanych ubezpieczeń, po zapoznaniu się z którymi przedstawiciel może zaproponować ewentualną alternatywę lub jedynie utwierdzić klienta w przekonaniu, że korzysta on z najlepszych rozwiązań na rynku.

  ZADZWOŃ

  609 103 308