Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Radom

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Istnieje kilka ważnych powodów, dla których warto zadbać o ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne czy o ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych. Multiagencja prezentuje szeroki wybór tego typu polis, zapewniających ochronę finansową inwestorowi i wykonawcy. Ich zakres może obejmować zarówno mienie, jak i odpowiedzialność cywilną.

  Ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych w formule all-risk

  Tego typu umowa obejmie wszystkie ryzyka, z wyjątkiem opisanych w rubryce pt. „wyłączenia odpowiedzialności”. Podczas rozmowy z klientem przedstawiciel fullpolisa.pl może szczegółowo objaśnić ich treść i znaczenie. Dzięki takiej wiedzy oraz porównaniu różnych ofert znacznie łatwiej jest wybrać najlepsze ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej dla swojej działalności. Zakres poszczególnych ofert można też rozszerzać poprzez zakup klauzul dodatkowych, o czym warto pamiętać – czasem przysłowiowe „kilka złotych”, dopłacone do składki podstawowej, może zadecydować o wypłacie pokaźnego odszkodowania w razie nieszczęścia. Kupując ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w Radomiu przez fullpolisa.pl zyskają Państwo pewność, że umowa obejmie wszystkie najważniejsze dla firmy ryzyka.

  Jak działa ubezpieczenie majątku firmy budowlanej?

  Biorąc pod uwagę znaczną wartość posiadanego sprzętu, warto zapoznać się z korzyściami, jakie zapewnia ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. Tego typu polisy chronią aktywa przedsiębiorstwa, zapewniając zachowanie płynności finansowej i sprawną realizację podjętych zleceń. Odbywa się to m.in. za sprawą szybkiej naprawy sprzętu lub kupna nowych egzemplarzy w momencie, gdy dotychczasowe uległy zniszczeniu. Ważnym punktem jest także ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej, obejmujące zarówno szkody na nich, jak i na innych uczestnikach prac budowlanych czy ruchu drogowego i ich mieniu.

  Przegląd ofert na ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej w Radomiu

  Multiagencja fullpolisa.pl zapewnia klientom dostęp do ofert wiodących ubezpieczycieli, każdorazowo dopasowując je do indywidualnych potrzeb. Szersze zapoznanie się z rynkiem jest znacznie łatwiejsze, gdy korzysta się z pomocy specjalistów, niż gdy samodzielnie poszukuje się najlepszej oferty, wertując warunki każdej z umów (liczące niejednokrotnie po kilkadziesiąt stron). Solidne ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Radomia w naszej multiagencji można otrzymać znacznie szybciej, niż odbywając dziesiątki spotkań z pojedynczymi przedstawicielami.

  ZADZWOŃ

  609 103 308