Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Słupsk

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Umiejętnie dobrane ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej chroni przed wieloma ryzykami, związanymi zarówno z działaniem sił przyrody, jak i osób trzecich. Obejmuje ono ryzyko szkód spowodowanych burzą, gradobiciem, kradzieżą czy nieumyślnym działaniem pracowników. W multiagencji fullpolisa.pl dostępnych jest wiele ofert, które przedstawiciele dostosowują do indywidualnego zapotrzebowania w danym przedsiębiorstwie. Ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych oraz ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne, przygotowane przez fullpolisa.pl, będzie uwzględniać wartość realizowanych kontraktów, posiadane maszyny i pojazdy, używane na budowie materiały czy charakter wykonywanych prac.

  Tanie ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych nie zawsze chroni ważne – z punktu widzenia wykonawcy – ryzyka. Fachowe doradztwo pracowników multiagencji obejmuje m.in. wskazanie dostępnych klauzul dodatkowych do kupowanej polisy. Często dopłacenie kilkudziesięciu złotych wiąże się ze znacznym poszerzeniem ochrony, o czym niedoświadczony przedstawiciel nie poinformuje klienta.

  Warto zwrócić uwagę także na ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej. W Słupsku coraz częściej zdarza się, że kontrahenci wnoszą pozwy do sądu, ze względu na swoje niezadowolenie z wykonanych prac. Nie posiadając żadnej polisy, wykonawca ryzykuje, że ewentualne roszczenia będzie musiał pokryć z własnej kieszeni. Dobrą ochronę przed tym zapewnia ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej ze Słupska. Fullpolisa.pl zapewnia szeroki dostęp do tego typu ofert.

  Co może objąć ubezpieczenie majątku firmy budowlanej?

  Nie do przecenienia jest rola, jaką pełnią w codziennej pracy firmowe samochody i sprzęty. Do ich ochrony służy ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń. W razie wystąpienia szkód, pieniądze uzyskane od towarzystwa przyspieszą ich naprawienie bądź zakup nowego sprzętu. Umożliwi to kontynuowanie prac i podtrzymanie pozycji na rynku oraz oszczędzi właścicielom firmy wielu niepotrzebnych zmartwień, związanych z koniecznością naruszania oszczędności bądź nieplanowanego wcześniej zaciągania zobowiązań.

  Zapraszamy do kontaktu z fullpolisa.pl również w sytuacji, gdy już mają Państwo ubezpieczenie firmowe. Przedstawiciel dokona przeglądu posiadanej umowy, szukając na rynku możliwości poszerzenia zakresu przy zachowaniu tej samej ceny lub zakupu podobnej polisy z niższą składką.

  ZADZWOŃ

  609 103 308