Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej Tczew

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  Zapraszamy do złożenia zapytań na ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej z Tczewa i okolic oraz ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych. Dzięki pełnomocnictwom, udzielonym przez szereg czołowych towarzystw ubezpieczeniowych, multiagencja może przygotować dla klientów obszerne porównanie ofert. Będą się one różnić pod względem wysokości składki, możliwych klauzul dodatkowych, franszyz redukcyjnych i wyłączeń odpowiedzialności. Wybór spośród szerokiej puli daje gwarancję podjęcia najlepszej decyzji, w przeciwieństwie do sytuacji, gdy analizuje się tylko jedno czy dwa rozwiązania.

  Ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej w Tczewie oraz ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne pozwalają objąć ochroną posiadany sprzęt i materiały, teren budowy oraz jej zaplecze, a także ewentualne szkody wyrządzone kontrahentowi i osobom trzecim (jeżeli polisa zawiera także ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej). W Tczewie niejednokrotnie można usłyszeć o incydentach, mających miejsce na budowach, które powodują powstawanie znacznych roszczeń.

  W praktyce wiele odszkodowań jest „nie do wypłacenia” z bieżących środków firmy, przez co rodzi się konieczność wyprzedaży części pieczołowicie gromadzonego przez lata majątku. Ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych skutecznie chroni przed taką ewentualnością. Warto przewidzieć w budżecie pewną kwotę na zakup solidnej polisy. Znacznie łatwiej bowiem ponieść taki wydatek raz w roku i zapewnić sobie „święty spokój”, niż trudzić się organizacją środków na wypłatę odszkodowania w najmniej spodziewanym momencie, co niejednokrotnie wiąże się m.in. z koniecznością zaciągnięcia kredytu.

  Czym charakteryzuje się ubezpieczenie majątku firmy budowlanej?

  Ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej oraz ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń to pozycje, o które warto poszerzyć podstawową polisę. Dają one podobne korzyści, jak te opisane wcześniej. Otrzymanie pieniędzy na naprawę zniszczonego sprzętu lub zakup nowego pozwala szybko powrócić do realizacji zlecenia i wywiązać się z postanowień kontraktu. Samodzielne odrabianie poniesionych strat zajmuje natomiast znacznie więcej czasu oraz rodzi niejednokrotnie dużą frustrację u właścicieli firmy.

  Zapraszamy do kontaktu także tych klientów, którzy już posiadają firmowe ubezpieczenie. Przedstawiciel fullpolisa.pl może dokonać mini-audytu zakupionych wcześniej rozwiązań oraz – jeżeli istnieje taka możliwość – zaproponować atrakcyjną alternatywę (taką, która wiąże się z korzyścią dla klienta).

  ZADZWOŃ

  609 103 308