Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej warmińsko-mazurskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu  W ofercie fullpolisa.pl znajduje się każde ubezpieczenie firmy montażowo-budowlanej godne uwagi. Porównanie różnych wariantów oraz przegląd dotychczas stosowanych rozwiązań to okazja, by poszerzyć zakres posiadanej ochrony lub obniżyć jej koszty.

  Pełnomocnictwa, udzielone przez czołowe podmioty rynku ubezpieczeń, sprawiają że klienci multiagencji zyskują dostęp do szerokiego przeglądu rynku. Mogą oni sprawdzić, które ubezpieczenie prac remontowych i budowlanych jest najlepsze pod względem: zakresu, małej liczby wyłączeń, odpowiedniej wartości franszyzy redukcyjnej czy dostępności – istotnych dla danej firmy – rozszerzeń. Po zapoznaniu się z powyższymi parametrami z pewnością łatwiej jest podjąć w pełni świadomą decyzję.

  Na dokładną analizę zasługuje także ubezpieczenie majątku firmy budowlanej. Wzmacnia ono jej stabilność budżetową, podobnie jak np. ubezpieczenie nieruchomości w każdej posiadającej je rodzinie. W branży budowlanej otrzymane odszkodowania służą m.in. do naprawy posiadanego sprzętu, który ucierpiał wskutek zdarzeń losowych, np. pożaru bądź został skradziony. Ważną pozycją jest także ubezpieczenie maszyn budowlanych od uszkodzeń, ponieważ są one niezbędne do wykonywania podjętych zleceń.

  W fullpolisa.pl ubezpieczenie inwestycji budowlanych prowadzonych przez osoby fizyczne czy ubezpieczenie prac montażowo-budowlanych można zawrzeć według zasad all-risk. Dzięki temu inwestor i wykonawca zyskują gwarancję, że towarzystwo wypłaci pieniądze za każdą ze szkód, niezależnie od ryzyka, które ją spowodowało. Jedynym ograniczeniem udzielanej ochrony są wyłączenia odpowiedzialności, opisane w ogólnych warunkach umowy.

  Ubezpieczenie OC firmy remontowo-budowlanej (w warmińsko-mazurskim dostępne w fullpolisa.pl) to kolejny ważny punkt w zapewnianiu swojemu przedsiębiorstwu bezpieczeństwa finansowego. Przedstawiciele mogą zaprezentować klientowi wiele tego typu umów do wyboru, omawiając wraz z nim stopień dopasowania każdej z nich do indywidualnej charakterystyki przedsiębiorstwa.

  Oferujemy również ubezpieczenie pojazdów firmy budowlanej. Jest to okazja do odnotowania sporych oszczędności w budżecie (tańsze obowiązkowe OC) oraz poszerzenia zakresu dodatkowej ochrony w dobrowolnych rozszerzeniach. Swoje zgłoszenie można pozostawić nawet, gdy do wygaśnięcia obecnych polis pozostał długi okres. Przedstawiciel fullpolisa.pl przypomni się w odpowiednim momencie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308