Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Bydgoszcz

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  W większości polskich rodzin samochód jest używany po kilka razy dziennie – kursujemy nim pomiędzy pracą, szkołą, domem, sklepami czy gdy składamy wizyty znajomym. Nie wszyscy jednak zdają sobie sprawę z zagrożeń fizycznych i materialnych, jakim podlegamy za każdym razem, gdy zatrzaśniemy za sobą drzwi pojazdu. Dotyczą one zarówno właściciela auta i jego najbliższych, jak i wszystkich pozostałych uczestników ruchu.

  Podstawowe ubezpieczenie OC, choć najczęściej traktuje się je jako uciążliwy dodatkowy koszt użytkowania pojazdu, ratuje wiele osób przed koniecznością samodzielnego naprawiania szkód wynikających z chwili nieuwagi bądź splotu niekorzystnych okoliczności. Bez tego instrumentu część kierowców musiałaby bowiem wypłacać poszkodowanym np. dożywotnie renty ze względu na stan zdrowia po wypadku lub remontować ich samochody, niejednokrotnie droższe od własnego pojazdu. Również ci, którzy ucierpieli wskutek kolizji bądź wypadku mają ułatwioną drogę do uzyskania pieniędzy na naprawę mienia bądź poddania się leczeniu – otrzymują świadczenie od ubezpieczyciela, zamiast wchodzić ze sprawcą na drogę sądową i toczyć długą walkę o odpowiednią kwotę.

  Pełne ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Bydgoszczy, oprócz chronienia innych uczestników ruchu, zapewnia bezpieczeństwo finansowe również właścicielowi samochodu, gwarantując mu wypłatę pieniędzy w razie gdyby zniszczył on swój pojazd lub ten został skradziony albo znalazł się w miejscu pożaru czy powodzi i nie nadawał się do dalszego użytku. Dzięki auto-casco nie jest konieczne samodzielne opłacanie kosztów wszystkich napraw.

  Pracownicy multiagencji fullpolisa.pl mogą przygotować każdemu klientowi dokładne zestawienie dostępnych ofert, uwzględniając m.in.: wyłączenia odpowiedzialności towarzystw, franszyzy w poszczególnych polisach, stosowane przez ubezpieczycieli współczynniki amortyzacji, dodatki NNW i assistance. Warto poświęcić nieco uwagi i dobrze poznać proponowane ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Bydgoszczy. Podjęta decyzja może zaprocentować w przyszłości, choć najlepiej by polisa w ogóle się nie przydała.

  Ze względu na to, że kupno auta często poprzedzone jest zaciągnięciem kredytu bądź długotrwałym odkładaniem środków, warto starannie zadbać także o ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Bydgoszczy, podobnie jak i w innych miastach regularnie mają miejsce zdarzenia drogowe, z których – w najlepszym wypadku – kierowcy wychodzą bez szwanku, ale samochód nadaje się jedynie „na żyletki”. Zapewnienie sobie w takiej sytuacji odszkodowania pozwala odzyskać pieniądze, za które wcześniej kupiło się wymarzone auto i szybko sprawić sobie nowy egzemplarz.

  ZADZWOŃ

  609 103 308