Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Dolnośląskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Stale podnoszący się poziom życia w kraju sprawia, że w niemal każdym polskim gospodarstwie domowym jest samochód, często nawet więcej niż jeden. Dotarcie do pracy, odwiezienie pociech do szkoły bądź wyjazd na wczasy, to sytuacje, w których może niestety dojść do groźnych wypadków, dlatego warto zadbać o solidne zabezpieczenie w razie wyrządzenia szkody innym uczestnikom ruchu lub zniszczenia własnego pojazdu.

  Samochodowe OC, choć często jest przedmiotem narzekań kierowców, pełni bardzo ważną rolę. Pozwala bowiem sprawcy kolizji czy wypadku uniknąć pokrywania z bieżących środków dużych odszkodowań, opiewających nieraz na dziesiątki, a nawet setki tysięcy złotych. Również ofiary takich zdarzeń dzięki wypłacie od ubezpieczyciela mogą zafundować sobie odpowiednie leczenie oraz naprawić swoje uszkodzone mienie. Cena OC jest uzależniona od wielu parametrów, a wśród nich najczęściej wymienia się: model pojazdu, jego wiek, staż kierowcy czy fakt przewożenia dzieci. Decydującym czynnikiem z reguły jest jednak historia szkód (lub ich brak i należne z tego tytułu zniżki).

  Kompleksowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Dolnośląskim, oprócz chronienia innych uczestników ruchu, zapewnia także naprawę uszkodzeń w pojeździe należącym do właściciela oraz usługi assistance, np. holowanie. Opcje te są szczególnie przydatne np. w razie utraty przyczepności i spowodowania z tego powodu kolizji, w przypadku niespodziewanego „spotkania” z dzikim zwierzęciem czy w razie zwyczajnej awarii silnika. Auto-casco, po zapłacie składki za dany okres, pozwala oszczędzić sobie dodatkowych kosztów, związanych z remontami samochodu.

  Pracownicy fullpolisa.pl udzielają rzetelnych informacji m.in. na temat wyłączeń odpowiedzialności, franszyz redukcyjnych i integralnych, wskaźników amortyzacji itp. Sprawia to, że łatwiej jest wybrać najlepsze ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Dolnośląskim.

  Warto rozważyć zakup pełnego pakietu, nawet mimo jego wyższej ceny – ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Dolnośląskim chroni przed utratą środków, które wcześniej trzeba było zaoszczędzić bądź uzyskać poprzez kredyt, celem zakupu wymarzonych „czterech kółek”. Szkoda, żeby dotychczasowe trudy zostały zniweczone przez jedno niefortunne zdarzenie, a właściciel musiał znów zaczynać swoja starania „od zera”.

  ZADZWOŃ

  609 103 308