Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Olsztyn

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Olsztynie dostępne za pośrednictwem fullpolisa.pl) zapewnia kierowcy optymalną ochronę w razie spowodowania przez niego szkody na cudzym mieniu lub osobie trzeciej. Samodzielne ponoszenie odpowiedzialności w takiej sytuacji niejednokrotnie mogłoby przerosnąć bieżące możliwości finansowe, stając się powodem zadłużenia czy nawet egzekucji posiadanego majątku. Oprócz obowiązkowego OC, regulowanego przez ustawę i jednakowego w każdej firmie, warto zapoznać się także z zakresem proponowanej dobrowolnej ochrony w ramach auto-casco. Polisy tego typu mogą obejmować m.in. szkody spowodowane przez powódź, pożar, opady gradu, spadające drzewo czy kolizję ze zwierzęciem.

  Ceny, zarówno w przypadku OC, jak i AC, uzależnione są od historii szkód danego kierowcy, jego wieku i stażu „za kółkiem”, czy wykonywanego zawodu. Kalkulując ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Olsztynie, firmy biorą pod uwagę także rok produkcji pojazdu, jego pojemność skokową, markę i model. Wysokość składki na polisie uzależniona jest także od jej zakresu, który warto starannie przeanalizować.

  Podczas spotkań z klientami, przedstawiciele fullpolisa.pl analizują z nimi przykładowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego z Olsztyna w podziale na poszczególne towarzystwa. Okazuje się bowiem, że ich oferty różnią się m.in. pod względem wyłączeń odpowiedzialności, franszyz redukcyjnych, potrąceń amortyzacyjnych czy udziałów własnych. Każdy z tych parametrów ma wpływ na wysokość składki, ale także – co ważniejsze – na wypłacane odszkodowania lub ewentualną odmowę ich uznania przez towarzystwo.

  Dopiero po dokonaniu choćby pobieżnej analizy porównawczej dostępnych ofert można wyodrębnić spośród nich te, w których proporcja ceny do jakości kształtuje się na zadowalającym poziomie. Na uwagę zasługują także dodatki w postaci usług assistance. Możliwość pomocy w szybkiej naprawie samochodu czy jego holowania do serwisu lub w inne miejsce (w zależności od wybranego wariantu) dają kierowcy i pasażerom poczucie dużego bezpieczeństwa, zwłaszcza jeżeli planują oni podróżować samochodem nieco dalej, niż jedynie do pracy i szkoły.

  Zapraszamy Państwa do wypełnienia formularza nie tylko jeżeli dotychczasowe ubezpieczenie właśnie wygasa, ale również w przypadku, gdy do jego końca pozostało jeszcze kilka miesięcy. Przedstawiciel odnotuje ten termin i przypomni się Państwu w odpowiednim momencie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308