Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Opolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Korzystanie z samochodu na dobre zagościło w codziennym życiu większości Polaków, dlatego mnóstwo osób i rodzin po kolizji bądź wypadku mówi, że „bez auta czują się jak bez ręki”. Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego (w Opolskim dostępne przez fullpolisa.pl) z bogatym zakresem może skutecznie ochronić kierowców przed tego typu problemami, zapewniając szeroki zakres ryzyk, sprawną wypłatę świadczeń oraz usługi typu assistance w pakiecie.

  Solidny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych tworzy ochronę na dwa sposoby. W pierwszej kolejności gwarantuje wypłatę odszkodowania za wszystkie szkody spowodowane przez kierowcę (5 mln EUR za szkody na osobie oraz 1 mln EUR na mieniu). Dzięki temu można uchronić się np. przed koniecznością wypłaty wielu tysięcy złotych, gdy uszkodzi się czyjś drogi samochód lub spowoduje u innego człowieka trwały uszczerbek na zdrowiu. Zaletą ubezpieczeń auto-casco jest natomiast pełna ochrona pojazdu na wypadek jakichkolwiek uszkodzeń, których ubezpieczyciel nie wykluczył w wyłączeniach odpowiedzialności. Może to być np. uderzenie w przebiegającego przez jezdnię dzika, upadek drzewa na samochód czy wgniecenia karoserii spowodowane opadami gradu.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Opolskim, proponowane przez fullpolisa.pl, zostanie przedstawione przez pracownika multiagencji z uwzględnieniem okoliczności wyłączających odpowiedzialność ubezpieczyciela, ewentualnej franszyzy integralnej, udziału własnego czy współczynników amortyzacji stosowanych przez dane towarzystwo. Szczegółowa wiedza na temat każdej z ofert pozwala klientom podejmować najlepsze możliwe decyzje.

  Solidne, kompleksowe ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Opolskim jest szczególnie doceniane przez osoby, które aby uzyskać wymarzone auto musiały przez pewien czas oszczędzać pieniądze czy starać się o kredyt by je kupić. Wiedząc, że zwykły pech lub chwila nieuwagi mogą skutkować poważnym uszkodzeniem pojazdu, wolą zadbać wcześniej o ubezpieczenie. Chroni ono przed utratą pieniędzy, gdyby samochód uległ poważnemu uszkodzeniu bez ustalenia winy innego kierowcy.

  Korzystając z pomocy przedstawiciela multiagencji mogą Państwo otrzymać znacznie szybciej i łatwiej pełną wiedzę na temat aktualnej sytuacji na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych, niż samodzielnie poszukując informacji w każdym z towarzystw z osobna.

  ZADZWOŃ

  609 103 308