Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Pomorskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Ze względu na stale podnoszący się poziom życia, w wielu polskich domach obecnych jest nawet kilka samochodów, poruszających się jednocześnie lub na zmianę po okolicznych drogach. Na co dzień zwraca się uwagę głównie na wygodę, jaką zapewnia korzystanie z tego środka lokomocji, choć nie należy przy tym zapominać o stałych zagrożeniach w ruchu drogowym. Policyjne statystyki wskazują na fakt, że liczba zdarzeń drogowych rośnie, co jest jedną z przyczyn wzrostu składek na obowiązkowe ubezpieczenie OC.

  Ochrona w tego typu umowie jest opisana w ustawie i jednakowa dla każdego towarzystwa ubezpieczeniowego. Wybierając polisę OC można więc skupić się jedynie na jej cenie, poszukując oszczędności w domowym budżecie. Nieco inaczej jest natomiast, gdy w grę wchodzi bardziej rozbudowane ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Pomorskim aktywną działalność prowadzi fullpolisa.pl, proponując klientom zarówno podstawowe, najtańsze polisy, jak i kompleksowe, pełne pakiety z auto-casco i assistance.

  Zakres ochrony w dobrowolnych ubezpieczeniach może być dowolnie kształtowany przez towarzystwo, a informacje na jego temat znajdują się w ogólnych warunkach umowy. Można (a nawet warto) je samodzielnie przeczytać, a w razie braku czasu najlepiej skorzystać z pomocy przedstawiciela fullpolisa.pl. Pracownicy multiagencji są doskonale zorientowani w proponowanych ofertach i udzielają wyczerpujących informacji między innymi na temat:

  • współczynników amortyzacji w poszczególnych towarzystwach;
  • franszyz integralnych (dolnych granic odpowiedzialności ubezpieczyciela);
  • udziałów własnych klientów w odszkodowaniach.

  Dopiero po zapoznaniu się z kilkoma takimi parametrami można być pewnym, że zna się daną ofertę na ubezpieczenie OC i AC samochodu. W Pomorskim coraz więcej klientów dopytuje się o różne szczegóły, co świadczy o rosnącej świadomości konsumentów w zakresie kupowanych polis. Właśnie na taką sytuację doskonale przygotowała swoich pracowników fullpolisa.pl, starannie szkoląc ich w ważnych obszarach.

  Dobrze dobrane ubezpieczenie OC i AC samochodu w Pomorskim daje pewność, że środki przeznaczone na zakup samochodu nie zmarnują się, a raz nabyty pojazd będzie można naprawić bez dodatkowych kosztów przy zdecydowanej większości ewentualnych szkód. Brak polisy sprawia natomiast, że w razie wielu możliwych zdarzeń remont samochodu trzeba wykonać samodzielnie, wydając po raz drugi pieniądze, ale nie nabywając w ten sposób żadnych nowych dóbr, a jedynie wykonując naprawę.

  ZADZWOŃ

  609 103 308