Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Świętokrzyskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Statystyki publikowane przez policję wskazują, że w Polsce zarejestrowanych jest obecnie ponad 20 milionów aut osobowych. W niemal każdym domu używane są one codziennie w celu pokonania drogi do pracy, szkoły, sklepu czy złożenia wizyty znajomym. Tak duże natężenie ruchu samo w sobie powoduje ryzyko występowania kolizji i wypadków, zwłaszcza że część kierowców jeździ nierozważnie czy wręcz brawurowo.

  Skuteczną ochronę przed częścią powyższych zagrożeń stanowi dobrze dobrane ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Świętokrzyskiem swoją pomoc w tym zakresie proponuje fullpolisa.pl. Specjaliści mogą przygotować rozwiązanie, które ochroni zarówno w przypadku spowodowania szkody na cudzym mieniu lub osobie trzeciej, jak i gdy własny pojazd ulegnie uszkodzeniu bądź całkowitemu zniszczeniu.

  Mimo niezadowolenia wielu osób ze wzrostu składek OC warto pamiętać, że wypłaty z tych polis zapewniają poszkodowanym możliwość szybkiego poddania się kompleksowemu leczeniu po wypadkach czy odbycia stosownej rehabilitacji. Są one także źródłem środków na remont samochodu po stłuczce z winy innego kierowcy.

  Pełne ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Świętokrzyskim zapewnia także ochronę w przypadku wielu innych ryzyk. Są to m.in. zderzenia ze zwierzętami, działania sił natury i ich skutki, jak np. gradobicie, burza, upadek drzewa czy pożar, a także awaria samochodu i konieczność skorzystania z lawety.

  Ceny poszczególnych ubezpieczeń uzależnione są od szeregu czynników, do których zaliczają się m.in.:

  • pojemność skokowa silnika;
  • wiek pojazdu;
  • wiek i staż kierowcy;
  • planowana liczba przejechanych kilometrów na najbliższy rok.

  Ofertę na ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Świętokrzyskim warto sprawdzić u przedstawiciela fullpolisa.pl. Uwzględni on indywidualne oczekiwania klienta oraz wskaże te rozwiązania, które będą na nie najlepszą odpowiedzią. Poszczególne towarzystwa ubezpieczeniowe „specjalizują się” bowiem w oferowaniu polis danym grupom ludzi, podczas gdy inne zdają się omijać szerokim łukiem. Pośrednik wykonuje swoje zadanie należycie, jeżeli pomaga klientowi zaoszczędzić czas – tak, by ten nie musiał samodzielnie wertować mnóstwa ulotek, wśród których łatwo się pogubić.

  Zapraszamy Państwa do pozostawienia danych kontaktów nawet jeżeli koniec obecnej polisy będzie miał miejsce dopiero za kilka miesięcy. Pracownik multiagencji odnotuje podany termin i przypomni się niedługo przed jego upływem.

  ZADZWOŃ

  609 103 308