Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Toruń

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Stały wzrost standardu życia w Polsce powoduje, że w większości domów obecny jest co najmniej jeden samochód, a często jest ich nawet więcej. Codzienne pokonywanie drogi do pracy, szkoły, domu czy sklepu za pomocą tego środka lokomocji z pewnością jest bardzo wygodne, jednak warto zdawać sobie także sprawę z czyhających na drodze zagrożeń. Możliwość wyrządzenia szkody innym uczestnikom ruchu i ich mieniu lub zniszczenia własnego samochodu to spore zagrożenia, przed którymi należy się solidnie ochronić.

  Podstawowe ubezpieczenie OC na samochód, mimo że często można usłyszeć narzekania na rosnące w nim składki, pełni dwie bardzo ważne role. Po pierwsze, dzięki niemu sprawca zdarzenia nie musi z powodu np. chwili nieuwagi samodzielnie naprawiać szkód wyrządzonych innym. Po drugie, człowiek którego auto ucierpiało w wyniku kolizji może szybko otrzymać należne środki lub oddać samochód do naprawy w warsztacie współpracującym z towarzystwem ubezpieczeniowym, zamiast ustalać ze sprawcą wysokość odszkodowania w długim i żmudnym procesie sądowym. Na wysokość składek OC w wielkim stopniu wpływa historia ubezpieczeniowa w poprzednich latach, ale także wiek kierowcy oraz pojazdu, parametry samochodu (m.in. pojemność skokowa silnika), zawód właściciela i planowany w kolejnym roku przebieg.

  Kompleksowa oferta na ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Toruniu zapewnia pełen zakres ochrony – w razie niefortunnego obrotu sprawy i wzięcia udziału w kolizji bądź wypadku można liczyć na naprawienie szkody u drugiego uczestnika (jeżeli jest się sprawcą zdarzenia) oraz w swoim własnym samochodzie. Dodatkowo, porządna polisa zapewnia również holowanie w ramach pakietu assistance oraz dodatkowe opcje, działające np. w przypadku zgubienia kluczyka do samochodu.

  Warto zapytać przedstawiciela fullpolisa.pl o wyłączenia odpowiedzialności w poszczególnych towarzystwach, ewentualne franszyzy integralne i redukcyjne, wskaźniki amortyzacji podzespołów czy ochronę dla kierowcy i pasażerów w zakresie następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Toruniu może być wyposażone także w ochronę zniżek i zachowanie pełnej sumy nawet w razie wystąpienia szkody w trakcie trwania polisy.

  Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Toruniu, podobnie jak i w innych miastach, jest bardzo ważne – w większych aglomeracjach policjanci każdego dnia otrzymują po kilkadziesiąt zgłoszeń do różnych zdarzeń, mniej lub bardziej poważnych. Brak dobrej polisy niejednokrotnie wpędza właściciela pojazdu, biorącego udział w kolizji lub wypadku, w niemałe tarapaty finansowe.

  ZADZWOŃ

  609 103 308