Ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego Warmińsko-Mazurskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę

  Osoba do kontaktu

  Samochód stanowi podstawowe narzędzie, do którego większość z nas tak przywykła, że nie wyobraża sobie sprawnego funkcjonowania bez niego. Dojazd do pracy, zawiezienie dzieci do szkoły czy wyjazd na sobotnie zakupy – to tylko niektóre z sytuacji, kiedy jest on potrzebny. Ze względu na wysoką użyteczność, a często także znaczną wartość materialną, warto zadbać o solidne ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego. W Warmińsko-mazurskim dostęp do najlepszych ofert w tym zakresie zapewnia multiagencja fullpolisa.pl.

  Proponowana ochrona działa w kilku sytuacjach. Przede wszystkim posiadanie polisy OC ściąga z ubezpieczonego konieczność płacenia za spowodowane szkody z bieżących środków. Niejednokrotnie zdarza się, że pozornie niegroźna stłuczka jest źródłem uszkodzeń, których naprawienie będzie kosztować np. kilka tysięcy złotych. Ciężar zapłaty spoczywa w równym stopniu na wszystkich klientach towarzystwa ubezpieczeniowego, zarówno we wspomnianej w poprzednim zdaniu sytuacji, jak i wtedy gdy firma wypłaca wdowie po zmarłym w wypadku mężu np. 500 000 zł.

  Starannie dobrane ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Warmińsko-mazurskim zapewnia także kompleksową ochronę posiadanego pojazdu. W razie gdyby został on przygnieciony przez spadające drzewo, uderzony przez biegnącą sarnę czy potłuczony bryłkami gradu, ubezpieczyciel zapewni środki na naprawę zaistniałych szkód, a po stronie właściciela pozostanie jedynie obowiązek załatwienia formalności czy doprowadzenia pojazdu do właściwego warsztatu.

  Proponując klientowi ubezpieczenie OC i AC samochodu osobowego w Warmińsko-mazurskim, przedstawiciel fullpolisa.pl pokaże też różnice pomiędzy poszczególnymi ofertami w zakresie potrąceń amortyzacyjnych, udziałów własnych, wyłączeń odpowiedzialności towarzystwa czy dolnej granicy odszkodowań w każdej z firm. Dokładniejsze przyjrzenie się warunkom proponowanych umów skutkuje podjęciem bardziej przemyślanej i w pełni świadomej decyzji. W przypadku ubezpieczeń dobrowolnych cena nie jest bowiem wystarczającym kryterium wyboru – liczy się przede wszystkim ich zakres.

  Warto zwrócić uwagę również na pozycje typu assistance – w zależności od tego, czy jeździ się dużo i daleko od domu, można wykupić odpowiedni pakiet. Niektóre z nich zapewniają holowanie do najbliższego serwisu, inne natomiast do dowolnego miejsca w ramach limitu kilometrów.

  ZADZWOŃ

  609 103 308