Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Augustów

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Kontrahenci zlecający wykonanie usługi transportowej coraz częściej zwracają szczególną uwagę na bezpieczeństwo powierzanego towaru, o którym decyduje właściwie dobrane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Augustowie szeroką gamę ofert prezentuje fullpolisa.pl. Multiagencja pomaga klientom w wyborze umowy, która zapewni ochronę np. w razie opóźnionego dostarczenia ładunku czy jego uszkodzenia. Dostępność różnorodnych polis sprawia, że każde przedsiębiorstwo może znaleźć konkurencyjne rozwiązanie.

  Ochrona, jaką daje ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Augustowie, może obejmować m.in. zanieczyszczenie środowiska paliwem czy inną substancją przewożoną w zbiorniku lub cysternie. Do zakresu można włączyć także uszkodzenia w kontenerach, paletach i innych przedmiotach, w których przewożony jest towar. Duży wpływ na wybór polisy ma także rodzaj przewożonych ładunków.

  Podstawową kwestią, która decyduje o jakości posiadanej polisy, jest jej dopasowanie do ryzyka firmy. Przedstawiciele fullpolisa.pl poświęcają wiele uwagi temu zagadnieniu – koncentrują się głównie na dobrym dopasowaniu ubezpieczenia, a dopiero w drugiej kolejności szukają atrakcyjnej ceny. Jakim bowiem osiągnięciem byłoby zaoszczędzenie niewielkiej kwoty i kupno tańszej polisy (o ograniczonym zakresie), z powodu której później trzeba samodzielnie naprawiać szkody i wypłacać odszkodowania kontrahentom?

  Od czego uzależniona jest wysokość składki w polisie przewoźnika?

  O cenie ubezpieczenia decyduje ustalona suma gwarancyjna oraz terytorium, na którym działa firma. Innym czynnikiem jest wartość towarów i poziom ryzyka, związanego z ich przewożeniem. Wpływ na wysokość składki ma także franszyza redukcyjna – zmniejsza ona cenę, jednocześnie powodując, że klient musi samodzielnie pokryć niewielką część każdej szkody.

  Oferty wiodących firm na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Augustowie

  Fullpolisa.pl prowadzi współpracę z liderami na rynku ubezpieczeń, co pozwala dla każdego klienta odnaleźć odpowiednią umowę. Porównanie kilku opcji oraz coroczna aktualizacja posiadanych polis (na życzenie klienta) to gwarancja bycia zawsze „na czasie”. Pora skończyć z przepłacaniem za ubezpieczenia, które kiedyś faktycznie były najlepsze, ale z biegiem lat straciły swoją aktualność, a klient przy każdym odnowieniu traci pieniądze.

  Oferta multiagencji obejmuje też wiele innych rodzajów ubezpieczeń – zapraszamy do zapoznania się z nimi, w przypadku większych pakietów może pojawić się okazja do uzyskania rabatu.

  ZADZWOŃ

  609 103 308