Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Bydgoszcz

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Zarobkowy przewóz towarów to wyjątkowa branża, w której priorytetem jest szybkie i sprawne dotarcie do celu, wraz z zachowaniem niezbędnego bezpieczeństwa. Za ten ostatni punkt odpowiadają ubezpieczenia OCP, czyli odpowiedzialności cywilnej przewoźników. Mogą one obowiązywać zarówno w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym, a także w kabotażu. Chcąc odnaleźć najlepsze Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Bydgoszczy, można złożyć zapytanie w fullpolisa.pl, multiagencji oferującej polisy czołowych ubezpieczycieli w kraju.

  Ubezpieczenie OC/OCP – podstawowe fakty

  Przewożony towar niejednokrotnie posiada bardzo wysoką wartość, co automatycznie stwarza po stronie przewoźnika odpowiedzialność rzędu setek tysięcy bądź milionów złotych. Pełna ochrona ubezpieczeniowa, uruchamiana w przypadku uszkodzenia towaru, jego kradzieży bądź nieplanowanego opóźnienia dostawy, to duża zaleta firmy, niejednokrotnie wpływająca na decyzję klientów – wolą oni skorzystać z przewoźnika, który posiada gwarantowane zabezpieczenia, nawet jeżeli cena jego usług jest wyższa niż u konkurencji. Warto więc posiadać stosowną polisę OC/OCP – w Bydgoszczy najlepszy wybór zapewnia fullpolisa.pl.

  Co jeszcze warto wiedzieć?

  Każda umowa ubezpieczenia OCP reguluje obowiązki klienta, a mogą one polegać m.in. na sporządzaniu listów przewozowych, parkowaniu w bezpiecznych miejscach, opiece nad ładunkiem czy odpowiednim czasie zgłoszenia szkody. Warto zapytać przedstawiciela o wykaz tych warunków, by wiedzieć na co zwrócić uwagę. Wysokość składki można regulować m.in. poprzez franszyzę integralną i franszyzę redukcyjną, które zawarte są na polisie.

  OC i OCP przewoźnika w Bydgoszczy, proponowane przez fullpolisa.pl

  Pomoc w wyborze optymalnego zakresu ubezpieczenia, odpowiadającego wielkości firmy, jej obrotom i głównym ryzykom, to jeden z głównych atutów multiagencji. Jej przedstawiciele wskażą podobieństwa i różnice poszczególnych ofert, koncentrując się m.in. na wyłączeniach odpowiedzialności, czyli sytuacjach w których ubezpieczyciel może odmówić wypłaty odszkodowania. Staramy się, by sposób działania i zakres ochrony na danej polisie były jasne dla naszych klientów, co jest podstawą owocnej współpracy w przyszłości. Kontakt z multiagencją to także możliwość otrzymywania najnowszych ofert, które regularnie pojawiają się w fullpolisa.pl.

  ZADZWOŃ

  609 103 308