Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Grudziądz

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Podejmując się działalności transportowej, nie sposób pominąć taką kwestię jak ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Grudziądzu działa multiagencja fullpolisa.pl, która może zaoferować szeroki zakres ochrony w razie niewykonania lub nienależytego wykonania umów na przewóz. Dotyczy ona m.in. uszkodzenia towaru, jego zniszczenia bądź opóźnienia w dostawie. Przedstawiciele fullpolisa.pl dobierają polisy dokładnie do możliwości i oczekiwań klientów, każdemu z nich przygotowując indywidualne rozwiązania.

  Jakie są różnice w ubezpieczeniach różnych towarzystw?

  Każda z firm ubezpieczeniowych określa ogólne warunki umowy, w ramach których udzielana jest ochrona. Specjaliści fullpolisa.pl przedstawiają klientom czytelne zestawienia, dotyczące zakresu konkretnych umów i różnic między nimi. Warto dokonać świadomego porównania i sprawdzić, jak dane towarzystwo traktuje szkody np.: powstałe wskutek winy umyślnej bądź rażącego niedbalstwa, związane z przedostaniem się niepożądanych osób do przestrzeni ładunkowych czy spowodowane przez podwykonawców.

  Jak widać, ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Grudziądzu może przyjmować rozmaity kształt – misją fullpolisa.pl jest dokładne informowanie klientów i uświadamianie ich na temat zakresu posiadanej ochrony. Dzięki temu każdy wie, kiedy może spodziewać się wypłaty odszkodowania, a w jakich sytuacjach spotka się z odmową ze strony towarzystwa.

  Część firm udziela ochrony również jeżeli szkodę spowodował kierowca w stanie po spożyciu alkoholu lub gdy pojazd biorący udział w zdarzeniu nie miał ważnego badania technicznego (ale tylko, jeżeli fakt ten nie miał bezpośredniego wpływu na wypadek bądź kolizję). Zachęcamy, by sprawdzić wspólnie z przedstawicielem czy te ryzyka znajdują się w zakresie proponowanego ubezpieczenia.

  Jak wybrać właściwe ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Grudziądzu?

  Przedstawiciele fullpolisa.pl mogą zapewnić klientom dostęp do wszystkich godnych uwagi ofert. Prezentując zestawienie, uwzględnią oni wysokości sum gwarancyjnych i składek, zakres ochrony oraz wyłączenia odpowiedzialności i inne, ważne kwestie. Zostaną one uszeregowane pod kątem przydatności konkretnie dla Państwa przedsiębiorstwa, co pozwoli zaoszczędzić czas oraz wybrać ubezpieczenie najlepiej odpowiadające ryzyku w prowadzonej działalności.

  ZADZWOŃ

  609 103 308