Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Kujawsko-pomorskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Odpowiedzialność, jaką bierze na siebie przewoźnik podczas pokonywania trasy, opiewa niejednokrotnie na miliony złotych. Warto więc zapoznać się z możliwością wykupienia ochrony finansowej, jaką daje ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Kujawsko-pomorskim przegląd rynku zapewnia multiagencja fullpolisa.pl, mająca dostęp do ofert czołowych ubezpieczycieli. Ich rzetelne porównanie niejednokrotnie zaskakuje, bowiem wysokości składek czy zakres ochrony poszczególnych polis może znacznie się różnić.

  Kilka faktów dotyczących ubezpieczeń przewoźników

  Tego typu umowy zapewniają ochronę ubezpieczeniową między innymi w przypadku uszkodzenia bądź kradzieży towaru lub opóźnienia w jego dostawie. W momencie, gdy zgłoszone zdarzenie spełnia przesłanki zawarte w warunkach ubezpieczenia, towarzystwo wypłaca odpowiednie świadczenie, a przewoźnik jest wolny od wydatków na ten cel. Pomaga to w zachowaniu stabilności finansowej firmy, a więc ułatwia też na przykład sprawne przeprowadzenie planowanych inwestycji czy poszerzenie posiadanej floty. Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w kujawsko-pomorskim, podobnie jak i w innym województwach, cieszy się coraz większą popularnością – korzystają z niego chętnie firmy transportowe, a ich klienci preferują te podmioty, które zadbały o posiadanie jak najlepszej polisy.

  Na jakie parametry polisy warto zwrócić uwagę?

  W ubezpieczeniach OCP dostępnych jest szereg klauzul rozszerzających odpowiedzialność ubezpieczyciela. Polisę można wzbogacić o ochronę między innymi w przypadku następujących szkód:

  • związanych z przewozem substancji niebezpiecznych ADR;
  • spowodowanych przez kierowcę pod wpływem alkoholu;
  • wynikających z rażącego niedbalstwa lub winy umyślnej;
  • powstałych podczas kabotażu.

  Każde z towarzystw posiada swoją paletę rozszerzeń. Warto dokładnie się z nimi zapoznać, co będzie najłatwiejsze gdy skorzysta się z pomocy multiagencji. Może się bowiem okazać, że jedna z firm oferuje klauzule, których nie spotkamy u innych ubezpieczycieli, a która może okazać się niezbędna w danej sytuacji.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w kujawsko-pomorskim za pośrednictwem fullpolisa.pl

  Przedstawiciele multiagencji zawsze dobierają oferty z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. Tworzy się uproszczony lub zaawansowany profil ryzyka, tak by zawrzeć w propozycji ubezpieczeniowej ochronę na wypadek możliwie największej liczby zagrożeń, z którymi obsługiwane przedsiębiorstwo może się spotkać.

  ZADZWOŃ

  609 103 308