Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Łomża

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Przewoźnik, podczas wykonywania zlecenia, ponosi wysoką odpowiedzialność za terminowe dostarczenie ładunku w nienaruszonym stanie. Narzędziem, które pozwala ochronić się przed roszczeniami, gdyby wykonanie kontraktu nie było możliwe, jest ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Łomży konkretne oferty w tym zakresie proponuje fullpolisa.pl. Przedstawiciele multiagencji opracowują wspólnie z klientem umowę o takim kształcie, który zapewnia właściwą ochronę i atrakcyjną wysokość składki.

  Podczas rozmowy niezbędne jest poznanie podstawowej charakterystyki przedsiębiorstwa – terytorium, na którym działa, rodzaju ładunków, wielkości floty itp. Zgromadzone dane pomagają w dobraniu zakresu ochrony ubezpieczeniowej do indywidualnej sytuacji firmy.

  Zakres odpowiedzialności różni się w zależności od towarzystwa. W przeciwieństwie bowiem do umów OC na samochód (regulowanych przez ustawę), polisa OCP jest konstruowana samodzielnie przez każdą z firm. Sporej wprawy wymaga szybkie i sprawne poruszanie się pośród różnych ofert i wychwytywanie różniących je niuansów. Jeżeli nie są Państwo pewni co do brzmienia niektórych zapisów w posiadanej umowie, zapraszamy do kontaktu ze specjalistą fullpolisa.pl.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Łomży może zostać poszerzone m.in. o szkody występujące podczas załadowywania lub rozładowywania samochodu (jeżeli było to w gestii przewoźnika) czy o szkody wyrządzone wskutek wtargnięcia do przestrzeni ładunkowej niepożądanych „pasażerów na gapę”.

  Kiedy towarzystwo może odmówić wypłaty odszkodowania?

  Warto być świadomym, że niemal każde dobrowolne ubezpieczenie posiada wyłączenia odpowiedzialności. Są to sytuacje wykluczające odpowiedzialność towarzystwa i powodujące, że odszkodowanie nie zostanie wypłacone. Nasi specjaliści wskazują klientom poszczególne zapisy, tak by od początku wiedzieli oni, jakie okoliczności utrudniają uzyskanie wypłaty.

  Najlepsze oferty na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Łomży

  Współpracując z multiagencją, zyskać można cenny czas i wygodę. Dostępnych jest tutaj wiele różnych ofert w jednym miejscu – nie trzeba już wykonywać dziesiątek telefonów i kontaktować się z licznymi przedstawicielami, by poznać możliwości w zakresie ubezpieczeń transportowych.

  Przedstawiciel fullpolisa.pl może zaproponować także polisę na życie. Takie rozwiązania przydają się kierowcom, np. w razie udziału w wypadku i konieczności długotrwałego leczenia lub rehabilitacji.

  ZADZWOŃ

  609 103 308