Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Łowicz

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Prowadząc przedsiębiorstwo zajmujące się transportem, warto pozostawać zawsze na bieżąco z ofertami na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Łowiczu wyczerpujących informacji na ten temat może udzielić przedstawiciel fullpolisa.pl. Prezentowane oferty uwzględnią odpowiedzialność cywilną w razie opóźnienia w dostarczeniu towaru czy jego uszkodzenia. Rozwiązania będą dostosowane do charakterystycznych ryzyk, właściwych dla danej gałęzi transportu.

  Na kształt polisy OCP w dużej mierze wpływa terytorium, na którym firma wykonuje transporty (kraj lub zagranica) oraz suma gwarancyjna. Obliczona na ich podstawie wysokość składki bywa często głównym powodem podjęcia decyzji o wyborze danej umowy. Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Łowicza, przygotowane przez fullpolisa.pl, obejmuje jednak o wiele więcej parametrów, m.in. takich jak: rodzaj przewożonych towarów czy okoliczności, w których wystąpiła szkoda.

  Rozmawiając o polisie z przedstawicielem naszej multiagencji, będą Państwo w pełni świadomi, które ryzyka są w niej zawarte oraz kiedy ubezpieczyciel nie wypłaci świadczenia. Uwzględnimy m.in. odpowiedzialność towarzystwa w razie złamania przez kierowcę przepisów ruchu drogowego czy pozostawania przez niego w stanie po spożyciu alkoholu. Zwracamy uwagę także np. na obowiązek postoju jedynie na parkingach strzeżonych – w poszczególnych towarzystwach różni się bowiem zakres udzielanej ochrony na kradzież z włamaniem, bywa ona uzależniona od spełnienia przez klienta określonych warunków.

  Dodatkowe parametry polisy OCP

  Warto zwrócić uwagę na uwarunkowania związane z podwykonawcami. Jeżeli korzystają Państwo z ich pomocy, upewnimy się, że proponowana polisa chroni również w przypadku szkód spowodowanych przez nich lub z ich udziałem. W razie takiej potrzeby, włączymy do ubezpieczenia towary niebezpieczne ADR czy sprzęt elektroniczny bądź szybko psujące się artykuły żywnościowe. Staranne dobranie zakresu ubezpieczenia do specyfiki działania firmy to priorytet fullpolisa.pl.

  Jak znaleźć najlepsze ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Łowiczu?

  Współpraca z czołowymi firmami na rynku daje klientom multiagencji dostęp do różnorodnych ubezpieczeń. Dokonując wyboru spośród kilku opcji, znacznie łatwiej jest zapewnić sobie najlepszy możliwy zakres ochrony. Przedstawiciel fullpolisa.pl dodatkowo wskaże różnice, jakie dzielą poszczególne oferty, tak by byli Państwo świadomi skąd bierze się wysokość składki w każdej z nich.

  ZADZWOŃ

  609 103 308