Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Mazowieckie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Zajmując się profesjonalnym przewozem towarów, warto – obok rozwijania floty i zatrudniania nowych kierowców – zadbać także o stabilność finansową przedsiębiorstwa. Pomocne w tym celu może okazać się ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Mazowieckim najlepsze oferty tego typu ochrony przedstawić może fullpolisa.pl. Multiagencja wykazuje różnice między innymi w wysokościach składek oraz zakresach ryzyk, które występują u czołowych ubezpieczycieli w kraju. Rozmowa z przedstawicielem będzie więc okazją, by atrakcyjnie poszerzyć polisę lub obniżyć koszty.

  Co można sobie zapewnić, kupując dedykowane ubezpieczenie dla przewoźników?

  Specjalne polisy dla przewoźników zwalniają ich od obowiązku naprawy szkód, które powstały wskutek wykonywania zlecenia. Powierzony towar często posiada znaczną wartość, a w razie jego zniszczenia straty te musi wyrównać klientowi firma transportowa. Warto więc zadbać o solidne ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika (w mazowieckim dostępne przez fullpolisa.pl), które przeniesie odpowiedzialność na towarzystwo ubezpieczeniowe. Dzięki temu firma, ponosząc koszt składki ubezpieczeniowej, ściąga z siebie obowiązek uregulowania roszczeń, pochodzących od poszkodowanych klientów. Pomaga to zachować stabilność finansową i jest elementem aktywnego zarządzania ryzykiem – taktyki znacznie skuteczniejszej, niż bierna postawa pt. „jakoś to będzie”.

  Na jakie parametry polisy warto zwrócić uwagę?

  Na szczególną uwagę zasługują dodatkowe rozszerzenia odpowiedzialności, franszyza integralna i redukcyjna oraz wyłączenia odpowiedzialności towarzystwa. Rozmowa ze specjalistą, przy jednoczesnej – choćby pobieżnej – analizie ogólnych warunków umowy, dostarczyć może niezbędnych informacji. Pomogą one podjąć świadomą decyzję ubezpieczeniową i zapewnić sobie… spokojny sen.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w mazowieckim oferowane przez fullpolisa.pl

  Porównanie ofert, przygotowane przez przedstawiciela multiagencji, uwzględniać będzie ryzyko danego przedsiębiorstwa. Znajdzie to odzwierciedlenie w dobranych klauzulach, które rozszerzą odpowiedzialność ubezpieczyciela o elementy kluczowe dla danej firmy. Może to być na przykład przewóz niebezpiecznych substancji ADR czy sprzętu elektronicznego. Dobierzemy także wysokość składki w taki sposób, by zmieściła się ona w deklarowanych możliwościach finansowych klienta.

  ZADZWOŃ

  609 103 308