Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Nysa

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  W budżecie każdego przedsiębiorstwa transportowego znajdują się koszty związane z ochroną ubezpieczeniową przewożonego ładunku. W razie jego uszkodzenia czy dostarczenia z opóźnieniem, roszczenia kontrahentów mogą zostać zaspokojone ze stosownej polisy. Chcąc poznać warunki, jakie może mieć ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Nysie, warto zapytać o ofertę w multiagencji fullpolisa.pl. Przedstawiciele kształtują wspólnie z klientem zakres ochrony i szczegółowe warunki, dopasowując je do indywidualnych potrzeb.

  W ubezpieczeniu może znaleźć się m.in. ryzyko szkód związanych z transportem substancji niebezpiecznych ADR oraz m.in. komputerów, laptopów, papierosów lub alkoholu. Do zakresu ubezpieczenia warto włączyć zdarzenia spowodowane z winy umyślnej lub spowodowane rażącym niedbalstwem – w praktyce znacznie zwiększają one prawdopodobieństwo otrzymania odszkodowania.

  Dobre ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Nysy obejmie także straty spowodowane wydaniem towaru osobie nieuprawnionej, np. takiej która podszyła się pod właściwego odbiorcę. Ochroną można objąć również szkody podczas załadunku lub rozładunku, jeżeli został on włączony do obowiązków przedsiębiorstwa przewozowego.

  Jakie czynniki decydują o odmowie wypłaty świadczenia w ubezpieczeniu OCP?

  Odszkodowania w każdym rodzaju umów ubezpieczenia nie zostają wypłacone, jeżeli podczas zdarzenia zaistniały okoliczności wyłączające odpowiedzialność towarzystwa – wszystkie one są opisane w ogólnym warunkach umowy. Przedstawiciele fullpolisa.pl szczegółowo informują klientów o ich brzmieniu, tak by zakres posiadanego ubezpieczenia był dla nich w pełni jasny i zrozumiały.

  Gdzie można znaleźć najkorzystniejsze ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Nysie?

  Współpraca z fullpolisa.pl to najlepszy sposób na sprawienie sobie odpowiedniego ubezpieczenia. Multiagencja posiada aktywne umowy ze wszystkimi towarzystwami, które liczą się na polskim rynku. Dzięki temu mają Państwo możliwość w jednym miejscu porównać atrakcyjne oferty, bez potrzeby spędzania długich godzin na analizach i lekturze opasłych tomów, w których dodatkowo zawartych jest wiele trudno zrozumiałych sformułowań.

  Multiagencja fullpolisa.pl oferuje także ubezpieczenia na życie – warto o nich pomyśleć, jeżeli jest się kierowcą lub jego pracodawcą. Setki godzin na drodze każdego miesiąca to ryzyko bycia ofiarą poważnego wypadku, również nie ze swojej winy, oraz pojawienia się w związku z tym konsekwencji zdrowotnych.

  ZADZWOŃ

  609 103 308