Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Opolskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Przewożenie różnych towarów wiąże się nieuchronnie z ryzykiem ich uszkodzenia bądź niedostarczenia na czas, a zdarzenia takie coraz częściej powodują kierowanie pozwów sądowych przeciwko firmie transportowej. By uchronić się przed skutkami finansowymi powyższej sytuacji, warto zaopatrzyć się w solidne ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Opolskim wiele ofert posiada fullpolisa.pl, współpracująca z czołowymi ubezpieczycielami w kraju. Po co bowiem spędzać wiele godzin na rozmowach z każdym z nich z osobna, jeżeli w multiagencji można otrzymać rzetelne porównanie zalet i wad każdej z umów oraz bezpośrednio porównać ze sobą ich ceny?

  Jak działa tego typu ubezpieczenie?

  W zależności od wybranego wariantu, polisa OCP zapewnia między innymi wypłatę świadczenia, w razie gdyby przewożony towar został zniszczony bądź uszkodzony. Może ona chronić firmę transportową także wtedy, gdy ta (z różnych przyczyn) spóźni się z dostarczeniem przesyłki i będzie musiała ponieść karę z tego tytułu. Dodatkowe klauzule pozwalają na rozszerzenie ochrony, by działała ona również na przykład w razie szkód spowodowanych przez substancje niebezpieczne ADR. Dobrze dobrane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w opolskim, gdzie obecnych jest wiele podmiotów z branży transportowej, pomaga utrzymać stabilną pozycję rynkową na dwa sposoby – wzbudza większe zaufanie u klientów oraz zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa finansowego samej firmie.

  Na co zwrócić uwagę przy wyborze polisy OCP?

  Istotnym punktem w ogólnych warunkach umowy, będących integralną częścią polisy, są obowiązki ubezpieczającego oraz wyłączenia odpowiedzialności ubezpieczyciela. Warto się z nimi zapoznać, by wiedzieć kiedy można liczyć na wypłatę świadczenia, a kiedy towarzystwo z pewnością odmówi jej realizacji. Innym czynnikiem, który wykorzystuje się często żeby obniżyć składkę, jest franszyza redukcyjna. Należy pamiętać, że choć początkowo za ubezpieczenie zapłacimy mniej, to w razie wystąpienia szkody, jej część trzeba będzie pokryć samodzielnie.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w opolskim dzięki fullpolisa.pl

  Polisy proponowane przez naszą multiagencję znacznie różnią się między sobą, co jest skutkiem dobrania ich do potrzeb konkretnego klienta. Ustalamy z nim zakres ochrony, możliwą wysokość składki oraz dodatkowe rozszerzenia umowy. Dostępność w fullpolisa.pl wielu sprawdzonych rozwiązań sprawia, że zaoszczędzić można cenny czas (co jest niemożliwe gdy samodzielnie zbiera się pojedyncze oferty z rynku).

  ZADZWOŃ

  609 103 308