Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Ostrołęka

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Polisy obejmujące odpowiedzialność cywilną przewoźnika zapewniają ochronę w przypadku nieprawidłowego wykonania usługi, czyli np. opóźnienia dostawy czy uszkodzenia bądź zniszczenia towaru, z powodów zdefiniowanych przez towarzystwo ubezpieczeniowe. Chcąc zaopatrzyć się w skuteczne i atrakcyjne cenowo ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Ostrołęce, warto zgłosić się do fullpolisa.pl i otrzymać kilka propozycji, uwzględniających oczekiwania i możliwości przedsiębiorstwa.

  Co wpływa na wysokość składki w tego typu ubezpieczeniu?

  Kalkulacja składki odbywa się w oparciu o szereg czynników. Pierwszą, oczywistą zmienną jest wysokość sumy gwarancyjnej. Ważnym aspektem jest także rodzaj przewożonego towaru, bowiem np. substancje niebezpieczne ADR czy sprzęt RTV obarczone są większym ryzykiem niż przeciętna zawartość ładunku. Pytając klienta o podstawowe informacje uwzględniamy także rozmiar floty bądź terytorium, na którym działa przedsiębiorstwo.

  Wysokość składki za ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Ostrołęki uzależniona będzie także od rozszerzeń odpowiedzialności. Jeżeli włączy się do polisy ochronę w razie szkód spowodowanych przez podwykonawców, czy zniesie się konieczność robienia postoju jedynie na parkingach strzeżonych, to cena ubezpieczenia wzrośnie, jednak wyraźnie zwiększy się także prawdopodobieństwo otrzymania odszkodowania w razie wystąpienia szkody.

  Podczas rozmów z klientami przedstawiciele fullpolisa.pl objaśniają najważniejsze kwestie, tak by każde zakupione ubezpieczenie było możliwie jak najbardziej jasne dla klientów i by wiedzieli oni, kiedy mogą spodziewać się wypłaty od towarzystwa, a kiedy z pewnością jej nie uzyskają. Odpowiedzialność poszczególnych towarzystw różni się np. w zakresie zawartości alkoholu w krwi kierowcy, o czym warto wiedzieć przed podjęciem decyzji.

  Oferty czołowych towarzystw na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Ostrołęce

  Nasza multiagencja współpracuje z liderami rynku, dlatego klienci mają gwarancję, że otrzymują najbardziej aktualne propozycje polis. Dajemy możliwość porównania atrakcyjnych ofert w jednym miejscu, bez potrzeby udawania się do wielu biur. W ofercie posiadamy także ubezpieczenia mienia firmowego czy polisy na życie – przydatne dla kierowców, ze względu na ilość czasu spędzanego na drogach i związane z tym ryzyko. Kupno dużego pakietu wiąże się także z możliwością uzyskania atrakcyjnych zniżek.

  ZADZWOŃ

  609 103 308