Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Ostrów Wielkopolski

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Dobrze dobrane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika (w Ostrowie Wielkopolskim oferowane przez fullpolisa.pl) zapewnia podmiotom z branży transportowej ochronę na wypadek szkód spowodowanych podmiotom trzecim w ruchu drogowym, a także klientom i kontrahentom w związku z nieterminowym wykonaniem przewozu lub zniszczeniem bądź uszkodzeniem towaru.

  W multiagencji można sprawdzić aktualne ceny polis OC, zyskując szybką informację na temat możliwości ewentualnego zaoszczędzenia pewnej puli środków. Kosztem, jaki trzeba w tym celu ponieść, jest jedynie odrobina czasu, poświęcona na rozmowę z przedstawicielem fullpolisa.pl.

  Na rynku dostępnych jest wiele ofert obejmujących odpowiedzialność cywilną przewoźnika. Choć jest to ubezpieczenie dobrowolne, warto je posiadać. Gwarantuje ono bezpieczeństwo w razie niesprzyjających sytuacji i chroni przed ogromnymi kosztami, związanymi ze szkodami na drogocennym towarze.

  W ofertach na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Ostrowie Wielkopolskim mogą zostać uwzględnione m.in. szkody wynikające z rażącego niedbalstwa bądź winy umyślnej, kradzieże poza parkingami strzeżonymi, zdarzenia które spowodował kierowca po spożyciu alkoholu (poniżej 0,5 promila) lub szkody z powodu wydania towaru osobom nieuprawnionym do jego otrzymania (np. podszywającym się pod prawdziwego odbiorcę).

  O kształcie polisy OCP decyduje m.in. ilość informacji, które podaje klient oraz gotowość do rozmowy o szczegółowym zakresie ubezpieczenia. Powyższe przykłady to nie wszystko, co warto wiedzieć o tego typu umowach. Niejednokrotnie okazuje się, że dokupienie niedrogiego dodatku może znacznie poszerzyć udzielaną ochronę i uratować sytuację finansową przedsiębiorstwa w przyszłości.

  Kto oferuje właściwie dopasowane ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Ostrowie Wielkopolskim?

  Fullpolisa.pl to multiagencja mające aktywne pełnomocnictwa wielu renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych. Doświadczenie jej przedstawicieli powoduje, że każdy klient może w krótkim czasie otrzymać atrakcyjną propozycję z interesującym go zakresem ochrony.

  Zachęcamy, by pozostawili Państwo na naszej stronie zgłoszenie, nawet jeśli do końca polisy pozostało jeszcze sporo czasu. Nasz przedstawiciel będzie pamiętał, by skontaktować się z Państwem w dobrym momencie i zaproponować porównanie najatrakcyjniejszych ofert na OCP.

  ZADZWOŃ

  609 103 308