Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Ostrowiec Świętokrzyski

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Mając nawet niewielką flotę, warto poświęcić odrobinę czasu na porównanie składek w obowiązkowych ubezpieczeniach OC na samochody. Okazuje się, że różne oferty może dzielić kilkaset czy ponad tysiąc zł, a jeżeli wziąć pod uwagę kilka pojazdów, to uzyskana oszczędność może bardzo pozytywnie zaskoczyć. W fullpolisa.pl dostępnych jest wiele tego typu umów.

  Pełny zakres ochrony dla firm z branży transportowej to ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Ostrowcu Świętokrzyskim działa wiele podmiotów o różnej specyfice – dla każdego z nich fullpolisa.pl jest w stanie przygotować odpowiedni wariant ubezpieczenia.

  Umowy dotyczące odpowiedzialności cywilnej przewoźnika zapewniają ochronę w razie szkód związanych z opóźnieniem w realizacji transportu bądź uszkodzeniem towaru czy całkowitym jego zniszczeniem. W multiagencji można otrzymać kilka konkurencyjnych ofert oraz poznać najważniejsze, różniące je cechy. Ze względu na to, że każda z takich umów jest tworzona samodzielnie przez ubezpieczyciela, warto zwrócić uwagę na niuanse, niedostrzegalne przy pobieżnym zapoznawaniu się z ofertami.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Ostrowca Świętokrzyskiego, zawierane w fullpolisa.pl, może obejmować różne rodzaje towarów – np. szybko psującą się żywność, niebezpieczne przedmioty ADR, sprzęt elektroniczny czy kawę, papierosy i alkohol. Żeby jednak polisa skutecznie działała, należy przedstawić pracownikowi multiagencji charakterystykę prowadzonej działalności i rzetelnie poinformować m.in. o wielkości floty.

  Najważniejsze rozszerzenia polis OCP

  Jeżeli w realizacji codziennych zleceń korzysta się z pomocy podwykonawców, warto sprawdzić regulacje poszczególnych ubezpieczycieli w zakresie odpowiedzialności za spowodowane przez nich szkody. Niejednokrotnie zdarza się bowiem, że tańsza polisa całkowicie wyłącza ochronę w takich sytuacjach, stając się dla jej posiadacza bezużyteczną.

  W zależności od towarzystwa, różnią się zapisy dotyczące zawartości alkoholu we krwi lub wydychanym powietrzu u kierowcy. Nasi przedstawiciele wskazują klientom odpowiednie punkty w umowach, tak by klient mógł mieć pełną świadomość, w jakiej sytuacji odszkodowanie zostanie wypłacone, a kiedy nie ma na to szans. Trudno bowiem w pełni kontrolować stan trzeźwości pracowników, którzy przebywają np. na drugim końcu kontynentu.

  Oferty wszystkich czołowych towarzystw na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Ostrowcu Świętokrzyskim dostępne są w fullpolisa.pl. Możliwość uzyskania czytelnego porównania znacznie ułatwia podjęcie najlepszej decyzji z możliwych.

  ZADZWOŃ

  609 103 308