Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Przemyśl

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Mając na uwadze znaczną wartość często przewożonych towarów, warto zastanowić się nad ochroną w razie gdyby uległy one uszkodzeniu czy zostały ukradzione. Odpowiedzialność, jaką ponosi w takiej sytuacji firma transportowa, bywa bardzo wysoka. Solidną ochronę na taką ewentualność może zapewnić ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Przemyślu informacji na temat dostępnych ofert chętnie udziela multiagencja fullpolisa.pl – jej przedstawiciele dostosowują kształt umowy w taki sposób, by odpowiadał on oczekiwaniom konkretnego klienta.

  Dostępne są rozwiązania o różnych sumach gwarancyjnych, dzięki czemu każda firma odnajdzie optymalne pokrycie ewentualnych szkód, powstałych w ramach prowadzonej działalności. Dobre ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika z Przemyśla, zakupione w fullpolisa.pl, dostosowane będzie również do obszaru działania danej firmy, a więc będzie obowiązywać we wszystkich krajach, do których kierowane będą zlecenia.

  O jakie ryzyka warto poszerzyć polisę OCP?

  W ofercie ubezpieczycieli znajduje się wiele ryzyk, możliwych do włączenia w zakres umowy, o których jasno informują przedstawiciele fullpolisa.pl. Może to być m.in. odpowiedzialność towarzystwa w przypadku szkód z winy umyślnej lub spowodowanych rażącym niedbalstwem. Dostępna jest również ochrona w przypadku pozostawania przez kierowcę w stanie po spożyciu alkoholu lub w razie złamania przez niego przepisów ruchu drogowego i związek któregoś z tych faktów ze szkodą.

  Warto zwrócić uwagę także na wyszczególnienie w polisie rodzajów materiałów, które firma przewozi. Jeżeli korzysta ona z pomocy podwykonawców, to należy upewnić się, że kupowane ubezpieczenie działa również wtedy, gdy nie wpisze się ich w list przewozowy. Wszelkie nurtujące klientów kwestie są w stanie objaśnić przedstawiciele fullpolisa.pl.

  Jak wybrać właściwe ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Przemyślu?

  By starannie dobrać polisę do swojej firmy, warto zgłosić się do fullpolisa.pl. Przedstawiciele multiagencji biegle poruszają się pośród różnorodnych ofert, dzięki czemu są zawsze w stanie zaproponować klientowi atrakcyjny zakres ochrony. Samodzielne poszukiwania mogłyby natomiast zająć o wiele więcej czasu, niezbędnego by zapoznać się m.in. z wyłączeniami odpowiedzialności czy sprawdzić dokładnie zakres polis każdego ubezpieczyciela z osobna.

  Fullpolisa.pl prowadzi również sprzedaż ubezpieczeń na życie – gwarantują one wypłatę świadczenia kierowcy w razie gdyby ucierpiał on w wypadku drogowym.

  ZADZWOŃ

  609 103 308