Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Siedlce

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Dzięki polisie obejmującej odpowiedzialność cywilną przewoźnika, można skutecznie ochronić się na wypadek nieprawidłowego wykonania lub niewykonania usług przewozowych, związanego np. z uszkodzeniem lub zniszczeniem towaru albo z opóźnieniem jego dostawy. Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Siedlcach oferowane jest przez fullpolisa.pl. Multiagencja dopasowuje zakres umowy i wysokości składek do konkretnego przedsiębiorstwa, uwzględniając m.in. jego budżet, obroty i charakterystykę wykonywanych zleceń.

  Prezentując klientowi poszczególne propozycje, uwzględniamy m.in. terytorium na którym wykonuje on zlecenia (kraj lub zagranica), rodzaj przewożonych towarów oraz potrzebną sumę gwarancyjną. Polisę można rozszerzyć również np. o szkody będące wynikiem rażącego niedbalstwa bądź spowodowane przez podwykonawców.

  Dwie firmy, kupujące – wydawałoby się – podobne ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Siedlcach, mimo tego samego obszaru działania, mogą posiadać całkowicie odmienny zakres ochrony i wysokość składki. Niektóre towarzystwa ubezpieczeniowe wymagają np., by postój odbywał się tylko na parkingu strzeżonym, co zmniejsza cenę polisy, ale również możliwość otrzymania odszkodowania w razie gdyby towar został skradziony na niestrzeżonym parkingu.

  Jakie wyłączenia odpowiedzialności stosują towarzystwa?

  Warto zwrócić uwagę na obowiązki ubezpieczonego, których niespełnienie może być powodem odmowy wypłaty odszkodowania. Często dotyczy to np. zawartości alkoholu we krwi kierowcy – poszczególne firmy podają bowiem różne dopuszczalne wartości. Warto być tego świadomym, a zwłaszcza przekazać tę wiedzę pracownikom – nikt nie chciałby bowiem narazić firmy na stratę. Inną kwestią są parkingi strzeżone (wspomniane w poprzednim akapicie). Jeżeli postoje odbywają się w różnych miejscach, to warto posiadać ubezpieczenie, które obejmie szkody w każdym z nich, nie tylko w wyznaczonych strefach.

  Wszystkie oferty na ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Siedlcach

  Fullpolisa.pl udostępnia klientom wszystkie dostępne na rynku wartościowe ubezpieczenia dla przewoźników. Warto skorzystać z usług multiagencji, by uniknąć konieczności zapoznawania się ze szczegółowymi wzorami umów, obejmującymi niejednokrotnie kilkadziesiąt stron – przedstawiciel multiagencji rzetelnie odpowie na każde z pytań. Inną kwestią są względy ekonomiczne – mając do wyboru kilka możliwości o podobnym zakresie działania, można łatwiej wybrać to, które wiąże się z niższym kosztem.

  ZADZWOŃ

  609 103 308