Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Świnoujście

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Istnieje kilka aspektów, na które warto zwrócić uwagę, wybierając ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Świnoujściu. Należy do nich m.in.: zakres umowy, jej dopasowanie do charakterystyki danego przedsiębiorstwa oraz cena.

  Multiagencja fullpolisa.pl może zaproponować klientom ubezpieczenia o różnych zakresach i ryzykach, tak by niezależnie od reprezentowanej gałęzi biznesu transportowego, każdy posiadał odpowiednią ochronę. Jest to niezwykle ważne w przypadku polis OCP, które są tworzone samodzielnie przez każdego z ubezpieczycieli i – co za tym idzie – mogą się od siebie znacznie różnić.

  Dobrym przykładem tych różnic jest odmienne traktowanie szkód z udziałem kierowcy po spożyciu alkoholu. Niektóre towarzystwa są gotowe wypłacić świadczenie, jeżeli nie miał on więcej niż 0,5 promila, podczas gdy inne odmówią uznania roszczenia, jeżeli wartość ta wynosiła choćby 0,01 promila.

  Zdarza się, że poszczególne firmy wymagają także wpisywania danych podwykonawców do listu przewozowego czy umieszczania w polisie bądź w załączniku numerów tablic rejestracyjnych posiadanych samochodów. W praktyce, podstawienie samochodu zastępczego w razie awarii może doprowadzić do odmowy wypłaty świadczenia.

  Powyższe przykłady to jedynie część niuansów, na które warto zwrócić uwagę, kupując ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Świnoujściu znajduje się wiele podmiotów, które wykonują kabotaż na terenie Niemiec – warto sprawdzić, jak dane towarzystwo reguluje związane z tym kwestie i jaki oferuje zakres odpowiedzialności.

  Prostym sposobem na ograniczenie kosztów posiadanych ubezpieczeń jest regularne sprawdzanie ofert na OC. Ze względu na zmieniającą się sytuację rynkową i szkodowość, towarzystwa co jakiś czas zmieniają taryfikatory. Z fullpolisa.pl można być zawsze na bieżąco i znać aktualne wysokości składek.

  Która z multiagencji pomoże dobrać ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Świnoujściu?

  Zapraszamy do kontaktu z multiagencją fullpolisa.pl. Przedstawiciele trafnie dobierają ubezpieczenia do potrzeb konkretnego przedsiębiorcy, oszczędzając mu czasu na spotkania z wieloma agentami wyłącznymi, nastawionymi jedynie na sprzedaż swojego rozwiązania. Pozwala to zaoszczędzić cenny czas i energię, które można poświęcić na dalsze rozwijanie własnej działalności.

  Jeżeli do końca aktualnej polisy zostało jeszcze wiele tygodni lub miesięcy, zachęcamy do pozostawienia zgłoszenia. Nie muszą Państwo o niczym pamiętać – nasz przedstawiciel odezwie się w podanym przez Państwa terminie, by przypomnieć o rozpoczętej rozmowie.

  ZADZWOŃ

  609 103 308