Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Tarnów

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Zapewnienie sobie ochrony finansowej w razie niedowiezienia towaru na czas czy jego uszkodzenia jest priorytetem większości firm z branży transportowej. Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika (w Tarnowie dostępne w fullpolisa.pl) pokrywa te ryzyka, a jego zakres można precyzyjnie dopasować do potrzeb danego przedsiębiorstwa. Przedstawiciele multiagencji zapewniają klientom taki kształt umowy, który dostarcza optymalną ochronę przy konkurencyjnej składce.

  Jakie rozszerzenia OCP oferują towarzystwa?

  Każde ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Tarnowie, zawarte przy udziale fullpolisa.pl, posiada odmienny zakres ochrony. Multiagencja dopasowuje kształt polisy do głównych zagrożeń, przed którymi staje klient w codziennej działalności. Takie elastyczne podejście pozwala zaoferować umowę o atrakcyjnym poziomie składki, jednocześnie nie pozostawiając żadnych „dziur” w ochronie. Często zaznaczenie kilku dodatkowych pozycji w polisie decyduje o wypłacie ewentualnego odszkodowania. Przedstawiciele fullpolisa.pl dokładają wszelkich starań, by były to jedynie takie zdarzenia, które faktycznie są zagrożeniem dla danego przedsiębiorstwa.

  W zawieranej umowie można uwzględnić m.in. przewożenie sprzętu o podwyższonym poziomie ryzyka, szkody powstające wskutek rażącego niedbalstwa bądź winy umyślnej czy spowodowane przez osoby trzecie, dostające się do przestrzeni ładunkowych. Im więcej informacji posiadają przedstawiciele, tym lepszy zakres ochrony mogą dobrać dla Klienta.

  Kto oferuje wysokiej jakości ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w Tarnowie?

  Nasza firma współpracuje jedynie z uznanymi podmiotami rynku ubezpieczeniowego – takimi, które zostały już sprawdzone przez wielu klientów i posiadają pozytywne opinie. Korzystając z usług multiagencji, mogą Państwo dowiedzieć się o przykładowych sytuacjach, w których ubezpieczyciel wypłacił świadczenie oraz poznać okoliczności, które decydują o odmowie wypłaty. Dzięki temu łatwiej jest w świadomy sposób korzystać z posiadanej polisy i unikać zachowań, które mogłyby poskutkować odrzuceniem roszczenia adresowanego do towarzystwa. Współpraca z multiagencją to także sposób na to, by mieć stały dostęp do rynkowych nowości. Pozwala to unikać przepłacania za stare ubezpieczenie, które kiedyś było najlepsze, ale dziś zdecydowanie ustępuje nowszym ofertom.

  W ofercie multiagencji znajdują się także polisy życiowe – gwarantują one wypłatę pieniędzy kierowcom lub ich rodzinom w razie poważnych wypadków, chorób, inwalidztwa czy śmierci.

  ZADZWOŃ

  609 103 308