Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika Warmińsko-mazurskie

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  Niemal każdy, kto działa w branży transportowej, spotkał się osobiście lub pośrednio z przypadkami uszkodzenia wartościowego towaru, kosztami związanymi z opóźnieniami w dostawie itp. Dla osób, które chcą uwolnić się (finansowo) od zmartwień związanych z takimi sytuacjami najlepszym rozwiązaniem jest ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W Warmińsko-mazurskim wiele ofert w tym zakresie prezentuje multiagencja fullpolisa.pl. Prowadzi ona współpracę z wszystkimi znaczącymi towarzystwami, działającymi w Polsce.

  Przed czym chroni solidne ubezpieczenie OC/OCP?

  Polisa OC/OCP chroni przed ponoszeniem bezpośredniej odpowiedzialności za szkody występujące w związku z dokonywanym przewozem. Jej warunki dopasowuje się między innymi pod kątem terytorium, na którym działa firma, oczekiwanej sumy gwarancyjnej, rodzaju przewożonych towarów czy obrotów przedsiębiorstwa. Duże znaczenie ma także zakres ryzyk, które mają być objęte polisą, a dodatkowe klauzule rozszerzające ochronę pozwalają na elastyczne modelowanie kształtu umowy. Może ona obejmować na przykład szkody związane z zamoczeniem czy zabrudzeniem wnętrza cysterny, zniszczeniem palet bądź kontenerów lub naruszeniem przepisów drogowych przez kierowcę. Istnieje wiele innych rozszerzeń, które może posiadać ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika. W warmińsko-mazurskim szczegółowych informacji na ich temat udziela fullpolisa.pl, dobierając polisy do indywidualnych potrzeb klientów.

  Co jeszcze warto wiedzieć?

  Każda z umów ubezpieczenia określa wyłączenia odpowiedzialności towarzystwa. Mogą one stanowić podstawę do odmowy wypłaty świadczenia z polisy, a więc warto je sprawdzić już w momencie zakupu ubezpieczenia. Inne punkty, na które warto zwrócić uwagę, to franszyza integralna i redukcyjna. Pierwsza z nich określa próg odpowiedzialności towarzystwa, a druga wartość, o którą obniżone zostaną przyznawane przez ubezpieczyciela odszkodowania.

  Ubezpieczenie OC i OCP przewoźnika w warmińsko-mazurskim przy współpracy z fullpolisa.pl

  Dzięki aktywnej współpracy z czołowymi podmiotami rynku ubezpieczeniowego, oferty kierowane do klientów przez multiagencję dostosowane są do ich konkretnych potrzeb. Kładziemy mocny nacisk na analizę sytuacji przedsiębiorstwa i dobranie zakresu ryzyk, który będzie odpowiedzią na główne zagrożenia w prowadzonej przez przewoźnika działalności. Dodatkową korzyścią będzie dla niego oszczędność czasu, który może poświęcić np. na rozwijanie swojej firmy.

  ZADZWOŃ

  609 103 308