Ubezpieczenia na życie i zdrowie Radom

  Uzupełnij formularz aby obliczyć składkę  Osoba do kontaktu  W naszym kraju stale rośnie zainteresowanie ubezpieczeniami na życie, a dominujące trendy rynkowe zmieniają się z upływem kolejnych lat. Wychodząc naprzeciw potrzebom coraz bardziej świadomych Klientów, fullpolisa.pl zapewnia bogatą ofertę tego typu polis, pomagając wybrać jak najlepsze ubezpieczenie na życie. Radom to jedno z miast, na terenie którego prowadzimy aktywną działalność, pośrednicząc w podpisywaniu umów z towarzystwami i obsługując aktywne polisy.

  Tego typu ubezpieczenia mogą też, oprócz świadczenia na wypadek śmierci ubezpieczonego, dawać ochronę np. na wypadek trwałej niezdolności do pracy, operacji medycznych czy kalectwa. Wypłaty z polisy pomagają zachować dotychczasowy standard życia, uregulować stałe zobowiązania i nie rezygnować z wszystkich przyjemności. Ubezpieczenie na życie w Radomiu, dzięki fullpolisa.pl, może obejmować współmałżonka i/lub dzieci, a dodatkowe umowy nie muszą kosztować majątku – czasem składka za nie wynosi raptem kilka złotych na miesiąc.

  Indywidualna polisa na życie może z powodzeniem posłużyć również jako instrument do długoterminowego gromadzenia środków na dowolny cel. Najczęściej jest nim zapewnienie sobie dostatniego życia na emeryturze, stworzenie dzieciom dogodnych warunków do rozpoczęcia dorosłego życia lub wcześniejsza spłata kredytu hipotecznego. Regularne odkładanie nawet niewielkich kwot prowadzić może spektakularnych efektów. Często jednak zapominamy o postawionych sobie celach lub odkładamy w czasie rozpoczęcie całego procesu. Czy pomocą w tej sytuacji może się okazać odpowiednie ubezpieczenie na życie? W Radomiu wiele osób decyduje się na polisę ochronną z funkcją oszczędzania, co oprócz zapewnienia środków w razie nieszczęścia, pozwala również na długofalowe budowanie kapitału, do wykorzystania po upływie okresu ubezpieczenia.

  Spotkanie z przedstawicielem fullpolisa.pl, przed zaprezentowaniem poszczególnych ofert, obejmuje staranną analizę sytuacji Klienta i dobranie adekwatnych do niej rozwiązań. Mnogość dostępnych polis i ich różnorodność powoduje, że każda z osób odwiedzających multiagencję może wyjść z niej z rozwiązaniem dopasowanym do aktualnych potrzeb i umożliwiającym elastyczną zmianę kwot w przyszłości, w miarę zmieniającej się sytuacji majątkowej i życiowej. To ważne, ponieważ potrzeby ubezpieczeniowe z reguły ulegają zmianom raz na kilka lat.

  ZADZWOŃ

  609 103 308